• Informacje na temat:

  katarzyna żak aktorka

Artykuły na temat: katarzyna żak aktorka
 • Katarzyna Żak ma już dość swojego męża?

  Aktorska para Katarzyna i Cezary Żakowie uchodzą za wyjątkowo zgodną i dobraną parę. Potwierdzeniem tego, że łączy ich silna więź, jest choćby ich imponujący staż małżeński - w sierpniu tego roku będą obchodzić 35. rocznicę ślubu. Jednak i im zdarzają się trudne momenty. Jak wyznała aktorka, poważną próbą dla ich miłości była trwająca właśnie kwarantanna.

 • Katarzyna Żak: Za co polubiła Solejukową?

  Solejukowa, postać wykreowana przez Katarzynę Żak w serialu "Ranczo", zaskarbiła sobie wielką sympatię Polaków. Mimo że ostatni klaps na planie produkcji padł półtora roku temu, aktorka wciąż czuje sentyment do swojej bohaterki. Urzeka ją zwłaszcza różnorodność Solejukowej.

 • Katarzyna Żak: Lubię habit!

  Szczęśliwa żona, mama dwóch dorosłych córek, znakomita aktorka. Jej świetna zawodowa passa trwa. Teraz gra siostrę Bazylię w "Sile wyższej", niebawem zaś znowu zobaczymy ją w "Ranczu".

 • Katarzyna Żak: Mylą mnie z Solejukową

  Wiele osób sądzi, że Katarzyna Żak faktycznie ma firmę sprzedającą pierogi. Jednak prawdziwy sukces osiągnęła w zupełnie innej dziedzinie.

 • Katarzyna Żak w Piernikowej Alei Gwiazd

  Aktorka Katarzyna Żak będzie miała swój autograf w Piernikowej Alei Gwiazd na Starym Mieście w Toruniu, a osłonięcie nastąpi w czerwcu - ogłosił w środę, 1 stycznia, prezydenta miasta Michał Zaleski.

 • "M jak miłość": Katarzyna Żak dołączy do serialu

  Do stałej obsady "M jak miłość" dołączyła ceniona i lubiana przez widzów Katarzyna Żak, szerokiej widowni znana m. in. jako Solejukowa z "Rancza". Kogo zagra aktorka w popularnym serialu?

 • Tradycyjne święta, czyli Wielkanoc u Żaków

  Rewolucja kulinarna - tak, ale nie na wielkanocnym stole! Katarzyna Żak, gwiazda "Rancza", zdradza, co jej rodzina jada na co dzień, a co podczas świąt. Aktorka opowiada też, jak radzi sobie z domowymi porządkami.

 • Katarzyna Żak: Życia nie da się wyreżyserować

  Katarzyna Żak kręci właśnie ostatnią serię "Rancza". Poza tym przygotowuje się do wydania płyty i dogląda budowy hospicjum w Chojnicach.

 • Katarzyna Żak: Nauki nigdy dość

  W dobiegającej końca, szóstej serii "Rancza" Solejukowa pokazała, na co ją stać i... zdała maturę. - Ambitna bestia! A przy tym wybitnie zdolna, o czym nie miała przez lata pojęcia - mówi Katarzyna Żak.

 • Dorota Chotecka, Katarzyna Żak i Dorota Nowakowska o świętach

  Dorota Chotecka, Katarzyna Żak i Dorota Nowakowska - trzy popularne aktorki opowiedziały o swoich świętach Bożego Narodzenia. Posłuchajmy, gdzie je spędzają, co serwują na wigilijnym stole, a przede wszystkim - czym (przez żołądek!) trafiają do serc bliskich.

Zdjęcia na temat: katarzyna żak aktorka
Dyskusje na temat: katarzyna żak aktorka