• Informacje na temat:

  katarzyna zak dzieci

Artykuły na temat: katarzyna zak dzieci
 • Katarzyna Żak: Za co polubiła Solejukową?

  ...moim koleżankom, ale pójdę na studia, bo tego potrzebuję, bo czuję, że odchowałam już dzieci'. Bardzo późno okazało się, że ona jest zdolna, że ma łatwość uczenia" - powiedziała PAP Life Katarzyna Żak przy okazji nagrania programu "Ranczo - kobiety górą", który można obejrzeć na antenie TVP Seriale. Podczas pracy nad serialem aktorka podszkoliła się z zakresu języków obcych i filozofii...

 • Katarzyna Żak: Przebojowość Sulejukowej

  Katarzyna Żak jest tytanem pracy. Gra w serialach, występuje w czterech teatrach i buduje hospicjum. Dzięki roli Solejukowej zainteresowała się sytuacją dojrzałych Polek. W niedzielę zaśpiewa na gali I Festiwalu Polskich Seriali TV Elbląg 2015.

 • Katarzyna Żak: Mylą mnie z Solejukową

  Wiele osób sądzi, że Katarzyna Żak faktycznie ma firmę sprzedającą pierogi. Jednak prawdziwy sukces osiągnęła w zupełnie innej dziedzinie.

 • Katarzyna Żak: Życia nie da się wyreżyserować

  Katarzyna Żak kręci właśnie ostatnią serię "Rancza". Poza tym przygotowuje się do wydania płyty i dogląda budowy hospicjum w Chojnicach.

 • Katarzyna Żak: Nauki nigdy dość

  W dobiegającej końca, szóstej serii "Rancza" Solejukowa pokazała, na co ją stać i... zdała maturę. - Ambitna bestia! A przy tym wybitnie zdolna, o czym nie miała przez lata pojęcia - mówi Katarzyna Żak.

 • Dorota Chotecka, Katarzyna Żak i Dorota Nowakowska o świętach

  Dorota Chotecka, Katarzyna Żak i Dorota Nowakowska - trzy popularne aktorki opowiedziały o swoich świętach Bożego Narodzenia. Posłuchajmy, gdzie je spędzają, co serwują na wigilijnym stole, a przede wszystkim - czym (przez żołądek!) trafiają do serc bliskich.

 • Cezary i Katarzyna Żak: Małżeństwo od 30 lat!

  ...- szczupła blondynka z przenikliwym spojrzeniem i długimi nogami. W szkole nie było mężczyzny, który nie zwróciłby na nie uwagi. Katarzyna Żak (49 l.), choć o to nie zabiegała, przyciągała mężczyzn jak(...) ich początki pani Katarzyna. Kiedy wreszcie pękły lody, zamieszkali razem na zaadaptowanym strychu. Wzięli ślub. Nie zawsze było lekko. Dni, gdy musieli liczyć się z każdą złotówką, pamiętają do dziś...

 • Cezary Żak: Już się nie śmiejemy

  Cezary Żak czeka na kolejne wyzwania w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Niedawno zakończył swoją przygodę z serialem "Ranczo", finałowy sezon właśnie oglądamy w telewizyjnej Jedynce.

 • Żak o żonie: Niech się szybko zestarzeje

  Zuzi. - Te dzieci, rodzina, to nasz największy dorobek. Cała reszta ma znaczenie drugorzędne - zaznacza wyraźnie pani Katarzyna. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji(...) we Wrocławiu. On - niewysoki, z brodą(!), trzymał dystans. Ona - szczupła blondynka z przenikliwym spojrzeniem i długimi nogami. W szkole nie było mężczyzny, który nie zwróciłby na nie uwagi. Katarzyna...

 • Cezary Żak miał być nauczycielem

  ...finansowo, a my z Kasią mieliśmy dwójkę małych dzieci, to zrobiliśmy w domu bajkę i jeździliśmy po przedszkolach, żeby zarabiać pieniądze. To były +Szelmostwa Lisa Witalisa+. Sami to wyreżyserowaliśmy...

Zdjęcia na temat: katarzyna zak dzieci
Wideo na temat: katarzyna zak dzieci
 • Katarzyna Żak i jej dorosłe córki. Podobne do sławnej mamy?

  Na kanapach „Dzień Dobry TVN” usiadła Katarzyna Żak oraz jej córki: Aleksandra, która jest producentem programów dla dzieci i Zuzanna, która jest lekarzem. Dlaczego córki pary aktorskiej - Katarzyny i Cezarego Żaka nie poszły w ślady rodziców? Czy mama wpłynęła na ich decyzję?