• Informacje na temat:

  katarzyna żak i jej córki

Artykuły na temat: katarzyna żak i jej córki
 • Katarzyna Żak: Przebojowość Sulejukowej

  Katarzyna Żak jest tytanem pracy. Gra w serialach, występuje w czterech teatrach i buduje hospicjum. Dzięki roli Solejukowej zainteresowała się sytuacją dojrzałych Polek. W niedzielę zaśpiewa na gali I Festiwalu Polskich Seriali TV Elbląg 2015.

 • Katarzyna Żak: Lubię habit!

  Szczęśliwa żona, mama dwóch dorosłych córek, znakomita aktorka. Jej świetna zawodowa passa trwa. Teraz gra siostrę Bazylię w "Sile wyższej", niebawem zaś znowu zobaczymy ją w "Ranczu".

 • Katarzyna Żak ma już dość swojego męża?

  Aktorska para Katarzyna i Cezary Żakowie uchodzą za wyjątkowo zgodną i dobraną parę. Potwierdzeniem tego, że łączy ich silna więź, jest choćby ich imponujący staż małżeński - w sierpniu tego roku będą obchodzić 35. rocznicę ślubu. Jednak i im zdarzają się trudne momenty. Jak wyznała aktorka, poważną próbą dla ich miłości była trwająca właśnie kwarantanna.

 • Dorota Chotecka, Katarzyna Żak i Dorota Nowakowska o świętach

  Dorota Chotecka, Katarzyna Żak i Dorota Nowakowska - trzy popularne aktorki opowiedziały o swoich świętach Bożego Narodzenia. Posłuchajmy, gdzie je spędzają, co serwują na wigilijnym stole, a przede wszystkim - czym (przez żołądek!) trafiają do serc bliskich.

 • Cezary i Katarzyna Żak: Małżeństwo od 30 lat!

  ...- szczupła blondynka z przenikliwym spojrzeniem i długimi nogami. W szkole nie było mężczyzny, który nie zwróciłby na nie uwagi. Katarzyna Żak (49 l.), choć o to nie zabiegała, przyciągała mężczyzn jak magnes. Ale jej pierwszą i jedyną miłością był Cezary (51 l.). Zwróciła na niego uwagę na obozie jeździeckim. Ale on był taki nieśmiały. Wiedziała, że po powrocie to ona musi zrobić pierwszy krok...

 • Tradycyjne święta, czyli Wielkanoc u Żaków

  Rewolucja kulinarna - tak, ale nie na wielkanocnym stole! Katarzyna Żak, gwiazda "Rancza", zdradza, co jej rodzina jada na co dzień, a co podczas świąt. Aktorka opowiada też, jak radzi sobie z domowymi porządkami.

 • Katarzyna Żak: Życia nie da się wyreżyserować

  Katarzyna Żak kręci właśnie ostatnią serię "Rancza". Poza tym przygotowuje się do wydania płyty i dogląda budowy hospicjum w Chojnicach.

 • Cezary Żak: Już się nie śmiejemy

  Cezary Żak czeka na kolejne wyzwania w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Niedawno zakończył swoją przygodę z serialem "Ranczo", finałowy sezon właśnie oglądamy w telewizyjnej Jedynce.

 • "M jak miłość": Katarzyna Żak dołączy do serialu

  Do stałej obsady "M jak miłość" dołączyła ceniona i lubiana przez widzów Katarzyna Żak, szerokiej widowni znana m. in. jako Solejukowa z "Rancza". Kogo zagra aktorka w popularnym serialu?

 • Cezary Żak: Rozważny i odpowiedzialny

  Kiedy usłyszł o kampanii społecznej POCHP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), natychmiast chciał wziąć w niej udział. Cezary Żak (52 l.) doskonale bowiem wie, co znaczą chore płuca. - Mój tata wiele lat zmagał się z tą chorobą i ostatecznie zmarł. Teraz ja jestem w tzw. grupie podwyższonego ryzyka - opowiada Żak. Aktor chce uświadomić ludziom, że niewiele trzeba, żeby przedłużyć sobie życie...

Zdjęcia na temat: katarzyna żak i jej córki
Wideo na temat: katarzyna żak i jej córki
 • Katarzyna Żak i jej dorosłe córki. Podobne do sławnej mamy?

  Na kanapach „Dzień Dobry TVN” usiadła Katarzyna Żak oraz jej córki: Aleksandra, która jest producentem programów dla dzieci i Zuzanna, która jest lekarzem. Dlaczego córki pary aktorskiej - Katarzyny i Cezarego Żaka nie poszły w ślady rodziców? Czy mama wpłynęła na ich decyzję?

 • "M jak miłość": Joasia i ojciec - wstrząsające spotkanie

  Ojciec Asi (Barbara Kurdej-Szatan), podejdzie do córki na cmentarzu, a ona powita go z wyraźną niechęcią. Z ich rozmowy wyniknie, że mężczyznę czeka operacja, przed którą chce się z córką pożegnać i prosić o wybaczenie. Joanna wyzna Tomkowi, że jej ojciec to brutalny damski bokser. Obie z matką (Katarzyna Żak) uciekły od niego, gdy pobił Tarnowską do nieprzytomności. Gdy Tomek oznajmi, że

Dyskusje na temat: katarzyna żak i jej córki
 • Re: Katarzyna Żak i jej dorosłe córki. Podobne do sławnej mamy?

  Błagam o pomoc !!! Bardzo proszę o pomoc dla Mojej córeczki , która nigdy nie będzie samodzielna jeśli operacja się nie odbędzie . Jeśli nie zdążymy uzbierać prawie 280 tys złotych , Julki rączki nie będą bawiły się tak jak rączki innych dzieci . Proszę przeczytaj naszą historię . https://www.siepomaga.pl/julcia-supinska