• Informacje na temat:

  katarzyna żak wywiad

Artykuły na temat: katarzyna żak wywiad
 • Katarzyna Żak: Przebojowość Sulejukowej

  Katarzyna Żak jest tytanem pracy. Gra w serialach, występuje w czterech teatrach i buduje hospicjum. Dzięki roli Solejukowej zainteresowała się sytuacją dojrzałych Polek. W niedzielę zaśpiewa na gali I Festiwalu Polskich Seriali TV Elbląg 2015.

 • Katarzyna Żak w Piernikowej Alei Gwiazd

  Aktorka Katarzyna Żak będzie miała swój autograf w Piernikowej Alei Gwiazd na Starym Mieście w Toruniu, a osłonięcie nastąpi w czerwcu - ogłosił w środę, 1 stycznia, prezydenta miasta Michał Zaleski.

 • "M jak miłość": Katarzyna Żak dołączy do serialu

  Do stałej obsady "M jak miłość" dołączyła ceniona i lubiana przez widzów Katarzyna Żak, szerokiej widowni znana m. in. jako Solejukowa z "Rancza". Kogo zagra aktorka w popularnym serialu?

 • Tradycyjne święta, czyli Wielkanoc u Żaków

  Rewolucja kulinarna - tak, ale nie na wielkanocnym stole! Katarzyna Żak, gwiazda "Rancza", zdradza, co jej rodzina jada na co dzień, a co podczas świąt. Aktorka opowiada też, jak radzi sobie z domowymi porządkami.

 • Żak o żonie: Niech się szybko zestarzeje

  ..."Niech się szybko zestarzeje, zbrzydnie, to może nikt jej nie będzie chciał?" - Cezary Żak znalazł niekonwencjonalny sposób na podkreślenie atrakcyjności swej małżonki. Para obchodzi w tym roku perłowe gody!

 • Cezary Żak miał być nauczycielem

  ..."Nie chciałem być aktorem, ponieważ większość mojej rodziny to nauczyciele" - mówi Cezary Żak. Artysta zdradził, co robił, zanim zdał egzaminy do szkoły teatralnej i co robiłby, gdyby nie był aktorem...

 • W kawiarni "Paradis" spotyka się para kochanków Hilda Klopps, żona Hansa Kloppsa (w tej roli Katarzyna Galica) oraz Hermann Brudner, w którego wciela się Piotr Pręgowski. Rozmawiają o nieudanym seksie, ale i... pewnym spisku, który być może przyniesie awans Hildzie.

 • "Ranczo": 10 sezon za rok

  ...(Cezary Żak) wreszcie wyprowadzi się z plebanii? A to wcale nie wszystkie problemy, z którymi będą się borykać mieszkańcy Wilkowyj w ostatnim odcinku 9. sezonu serialu. Solejukowie (Katarzyna Żak(...) artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • W czerwcu w Elbągu Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych

  ..., Cezary Żak, Tamara Arciuch, Katarzyna Zielińska, Joanna Brodzik i Sonia Bohosiewicz - wylicza Bogumił Osiński, dyrektor festiwalu. - Publiczność będzie mogła także zagłosować na swój ulubiony serial, na(...) polskie przeboje serialowe i filmowe wykonają Katarzyna Żak, Katarzyna Dąbrowska, Sonia Bohosiewicz, Artur Żmijewski, Piotr Machalica oraz Mirosław Baka. Transmisję pokaże TVP Seriale o godz. 20.20

 • Gdynia: Startuje walka o Złote Lwy

  ...wywiad z reżyserem Filipem Marczewskim. "Dzień kobiet" Marii Sadowskiej to inspirowana faktami historia Haliny, kasjerki w sieci handlowej "Motylek", której życie zmienia się drastycznie wraz z awansem. Wyższe stanowisko to nowe obowiązki, nowe przywileje, ale i trudności, z którymi będzie musiała się zmierzyć. W postać Haliny wcieliła się Katarzyna Kwiatkowska. Reżyserka nazywa film...

Dyskusje na temat: katarzyna żak wywiad
 • Re: ​"Ranczo": Katarzyna Żak oczami córek

  O moj ty. Ale wywiad. Lepsze czytałem .

 • Re: ​"Ranczo": Katarzyna Żak oczami córek

  Same slawy od zbijania kasy a zrobcie wywiad z dziecmi zabranymi matce w szpitalu to pomozecie niewolnikom cioc pazernych Czy istnieje takie cos jak empatia wsrod dziennikarzy?

 • Re: Katarzyna Żak kończy 50 lat!

  Też oglądałam ten wywiad i potwierdzam. Niby miła babka, ale to co gadała było trochę sztuczne. Czemu aktorzy sami z siebie robią takich "arystokratów" - może złe słowo ale nie wiem jak inaczej ich opisać. Uważają na każde słowo, dobierają je jakoś tak roztropnie, jak prawnik przy mowie końcowej. Wodzą oczami po suficie "co by tu jeszcze mądrego powiedzieć"... zamiast normalnie po ludzku pokazać

 • Re: Katarzyna Żak kończy 50 lat!

  Lubie tylko jako Solejukową, ta postać jest po prostu ciekawie wymyślona, a aktorka nie wiem ile wnosi "siebie" w tę rolę. Szczerze powiem, że wcześniej nie lubiłam tej Pani w innych kreacjach aktorskich. No i wywiad jaki ostatnio oglądałam z nią odnośnie "Ranczo" też mi jakoś tak zalatywała "aktorskim ę; ą" czego bardzo nie lubię. Nie wiem, kto tym aktorom wsadza kije w tyłek na tych studiach