• Informacje na temat:

  katarzyna zielińska i jej mąż

Artykuły na temat: katarzyna zielińska i jej mąż
 • Katarzyna Zielińska wychodzi za mąż!

  Katarzyna Zielińska czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ma przed sobą najpiękniejsze lato w życiu... Dlaczego? Jak dowiedział się jeden z tygodników, w sierpniu Kasia wreszcie wyjdzie za mąż!

 • Katarzyna Zielińska: Chciałabym, żeby jak najwięcej kobiet uwierzyło, że mogą się spełniać

  Katarzyna Zielińska uważa, że coraz bardziej czuć siłę kobiet, zwłaszcza w dużych miastach. Panie znają swoją wartość, nie boją się podejmowania wyzwań, chcą zajmować wysokie stanowiska i konsekwentnie walczą o swoje prawa.

 • Katarzyna Zielińska pokazała pazurki

  Mała, ruda i... wredna? Katarzyna Zielińska, osoba wyjątkowo miła i uprzejma, zaczyna zaskakiwać. Na szczęście nowymi rolami.

 • Katarzyna Zielińska namiesza w serialu "Przyjaciółki"

  Katarzyna Zielińska dołączyła do ekipy serialu "Przyjaciółki". Aktorka zagra pewną siebie intrygantkę Alicję, która sporo namiesza w gronie tytułowych bohaterek.

 • Katarzyna Zielińska będzie miała synka!

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zostanie mamą na początku lutego 2015 roku. Aktorce nie udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami płci swego pierwszego dziecka. Wiadomo już, że urodzi chłopca!

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • Zielińska w jury "X Factor"?

  Ostatnio komentowano wypowiedź osoby z otoczenia gwiazdy, która stwierdziła, że Katarzyna Zielińska nie ma czasu na rodzinę. Może jednak to odpowiedzialność, a nie wyrachowanie? A jeśli artystka chce mieć czas wyciszenia, by wyjść za mąż i doczekać potomka, bo nie chce ciąży przeżyć, pędząc ze studia nagraniowego na plan filmowy, tańcząc i śpiewając? Na razie bowiem ma mnóstwo obowiązków. Marta...

 • Były mąż Skrzyneckiej w "TzG"!

  Oficjalnie ogłoszono, że do grona tańczących gwiazd dołączy Zbigniew Urbański - dziennikarz i prezenter TVN Turbo oraz... były mąż Katarzyny Skrzyneckiej.

 • Ona nie wygra "Tańca z gwiazdami"

  ...z musicalu o Poli Negri, który reżyseruje jej mąż, a zarazem jeden z jurorów show, Janusz Józefowicz. W tym odcinku uczestnicy tańczyli do piosenek, których wspólnym mianownikiem było hasło: "Jak za dawnych(...) i Terrazzino. Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak to po półmetku liderzy tej edycji show, licząc punkty przyznawane przez jurorów. Zdobyli ich już 222. Tym razem zatańczyli jive'a do piosenki z "Zapomnianej...

 • Romans i intryga

  Jej pojawienie się w "Barwach szczęścia" odmieni oblicze tego serialu. Jako Paulina uwiedzie Roberta (Marcin Czarnik)! Czy Marta (Katarzyna Zielińska) wybaczy zdradę? - Ten wątek jest bardzo ciekawy - uśmiecha się Milena Suszyńska.

Zdjęcia na temat: katarzyna zielińska i jej mąż
Wideo na temat: katarzyna zielińska i jej mąż
 • "Zawsze warto": Katarzyna Zielińska o Dorocie

  Dorota (Katarzyna Zielińska) Ma 37 lat, pracuje w banku i jest mamą trójki dzieci. Na studiach wyszła za mąż za Łukasza, który obiecując dobrobyt, stopniowo zabierał jej wolność i godność. Za nią wiele trudnych doświadczeń. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu pewnego dnia zrobić pierwszy krok w stronę nowego, lepszego życia.

 • "Zawsze warto": Dorota przyłapuje Łukasza na kolejnym kłamstwie!

  Niedawno Dorota (Katarzyna Zielińska) wyrzuciła męża z mieszkania i zdecydowała, że chce rozwodu. Łukasz (Paweł Ławrynowicz) robi jednak wszystko, by ponownie wkupić się w jej łaski. I bardzo dobrze(...) w to, że mąż się zmienił. Łukasz tłumaczył, że ze względu na dobro rodziny zrezygnował z pracy, ponieważ podjęcie jej wiązałoby się z wyjazdem z Warszawy. Jego wersja zostaje jednak szybko

Dyskusje na temat: katarzyna zielińska i jej mąż