• Informacje na temat:

  katarzyna zielińska i jej siostra

Artykuły na temat: katarzyna zielińska i jej siostra
 • ​"Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska święta spędza w domu

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", każde Boże Narodzenie spędza w swym rodzinnym domu w Starym Sączu. - Nie wyobrażam sobie obchodzić świąt gdzie indziej - mówi.

 • Katarzyna Zielińska wychodzi za mąż!

  Katarzyna Zielińska czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ma przed sobą najpiękniejsze lato w życiu... Dlaczego? Jak dowiedział się jeden z tygodników, w sierpniu Kasia wreszcie wyjdzie za mąż!

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska pozowała do zdjęć bez ubrania!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Chowańska z "Barw szczęścia", jest jedną z niewielu polskich gwiazd, których do niedawna żadnemu z pism dla panów nie udało się namówić na rozbieraną sesję... Wkrótce jednak zobaczymy aktorkę w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów!

 • Krupa odpadła, Zielińska najlepsza

  Marta Krupa - siostra modelki Joanny Krupy - tylko raz wystąpiła w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo dobrych ocen od jury, widzowie zdecydowali o jej odpadnięciu z programu. Najwięcej głosów telewidzów zdobyli: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska marzy o domu na rajskiej wyspie...

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", która w tym roku świętuje 15. rocznicę ukończenia studiów w krakowskiej szkole teatralnej, twierdzi, że cały czas się uczy i nigdy nie miała poczucia, że jest na szczycie. - Mam w sobie dużo pokory - mówi.

 • "TzG": Joanna Krupa wspiera siostrę

  Polska modelka, Joanna Krupa, która jesienią będzie pracować na planie programu "Top Model. Zostań modelką", chce wspierać swoją siostrę Martę w jej pierwszych krokach stawianych na parkiecie.

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Zielińska chce mieć drugie dziecko!

  Katarzyna Zielińska, czyli mecenas Laura Curyło z "O mnie się nie martw", zawsze marzyła, by mieć co najmniej dwoje dzieci. Mama 7-miesięcznego Henia nie kryje, że nie chciałaby, aby jej synek zbyt długo był jedynakiem!

 • Kasia Zielińska: Jej współpracownicy wygadali się!

  Kasia Zielińska (35 l.) przeżywa obecnie najpiękniejszy okres w swoim życiu. Jej współpracownicy nie mają wątpliwości, że ciąża bardzo jej służy...

 • Katarzyna Zielińska o 1000. odcinku "Barw szczęścia"

  ...ujęć, a zdjęcia z udziałem kilkunastu aktorów i dziesiątek statystów, wymagają ścisłego przestrzegania harmonogramu. Ale i tak nie obyło się bez zawirowań, za sprawą mojej siostry. Kiedyś obiecałam, że(...) Rozenek) jest zainteresowany Martą od dawna. Zrobi wszystko, by zdobyć jej serce. Będzie romantycznie: pocałunki, przytulanie, miłe słowa. Porozmawiajmy o drugim adoratorze, nowym szefie Marty...

 • Zielińska: Zaręczyny w święta?

  ...dopiero na ostatnią chwilę. Czasami aż się złoszczę na rodziców, że nie pozwalają mi w niczym pomóc, bo wszystko jest już gotowe - opowiada Katarzyna Zielińska, pytana o to, czy bierze udział(...) i wierna na wieki - wyznała. Cieszy się, że jej młodsza siostra Karolina polubiła Wojtka. Aktorka zawsze liczyła się z jej zdaniem i traktowała ją jak najlepszą przyjaciółkę. Jej pierwszej...