• Informacje na temat:

  katarzyna zielińska i jej siostra

Artykuły na temat: katarzyna zielińska i jej siostra
 • Katarzyna Zielińska wychodzi za mąż!

  Katarzyna Zielińska czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ma przed sobą najpiękniejsze lato w życiu... Dlaczego? Jak dowiedział się jeden z tygodników, w sierpniu Kasia wreszcie wyjdzie za mąż!

 • Krupa odpadła, Zielińska najlepsza

  Marta Krupa - siostra modelki Joanny Krupy - tylko raz wystąpiła w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo dobrych ocen od jury, widzowie zdecydowali o jej odpadnięciu z programu. Najwięcej głosów telewidzów zdobyli: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak.

 • Katarzyna Zielińska: Serialomaniaczka

  Aktorka Katarzyna Zielińska uwielbia oglądać filmy, jednak jeszcze większą sympatią darzy seriale.

 • Katarzyna Zielińska: Pójdę w tango

  Katarzyna Zielińska, która Boże Narodzenie obchodzi tradycyjnie wśród najbliższych, mówi o swoich świątecznych zwyczajach i planach na pracowitego sylwestra.

 • Katarzyna Zielińska: Najważniejsi są widzowie

  Katarzyna Zielińska energią i pogodą ducha mogłaby obdzielić kilka osób, a ponieważ kocha swój zawód, wykonuje go z pasją. I choć zajęć jej nie brakuje, zawsze pamięta, by nie zatracić w nich siebie.

 • Katarzyna Zielińska: Małe serduszko czeka

  Sama nie jest jeszcze mamą, ale instynkt już jej podpowiada co powinna robić i jak się zachowywać. Zresztą Katarzyna Zielińska (35 l.) zawsze przyznawała, że bardzo lubi dzieci. I jest taką "ciocią(...) czeka poważna operacja serca. Pani Katarzyna pomaga chłopcu od pierwszych jego dni, ponieważ urodził się on już z wadą serca. Już kilka lat temu, kiedy Szymon czekał na pierwszą operację, pani...

 • Katarzyna Zielińska: 1000 odcinków "Barw szczęścia"

  Czego fani "Barw szczęścia" mogą spodziewać się po tysięcznym odcinku serialu? Katarzyna Zielińska: - Na pewno nie będą zawiedzeni. Zobaczą piękną ceremonię ślubną Marii i Marka (Iza Kuna i Marcin(...), musieliśmy nakręcić wiele ujęć, a zdjęcia z udziałem kilkunastu aktorów i dziesiątek statystów, wymagają ścisłego przestrzegania harmonogramu. Ale i tak nie obyło się bez zawirowań, za sprawą mojej...

 • "TzG": Joanna Krupa wspiera siostrę

  Polska modelka, Joanna Krupa, która jesienią będzie pracować na planie programu "Top Model. Zostań modelką", chce wspierać swoją siostrę Martę w jej pierwszych krokach stawianych na parkiecie.

 • Zielińska: W święta zapominam o kaloriach

  Na stole, do którego co roku w wigilię Bożego Narodzenia zasiada w towarzystwie najbliższych Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", zawsze pojawia się 12 tradycyjnych potraw.

 • Kasia Zielińska: W święta trzeba jeść!

  ...- Nie zamieniłabym świąt spędzanych w rodzinnym domu na żadne inne - mówi Katarzyna Zielińska, gwiazda serialu "Barwy szczęścia" i uczestniczka 13. edycji "Tańca z gwiazdami". - Najważniejszy jest odpoczynek od codzienności - aktorka opowiedziała nam, jak spędza święta Bożego Narodzenia.