• Informacje na temat:

  katarzyna zielińska nogo

Artykuły na temat: katarzyna zielińska nogo
 • Katarzyna Zielińska: Jesteś piękny? Ciesz się!

  Katarzyna Zielińska surowo ocenia polską mentalność. Aktorka, którą Agnieszka Szulim oskarżyła o brak dystansu do siebie, nie akceptuje także tego, co dzieje się w polskich mediach.

 • Katarzyna Zielińska namiesza w serialu "Przyjaciółki"

  Katarzyna Zielińska dołączyła do ekipy serialu "Przyjaciółki". Aktorka zagra pewną siebie intrygantkę Alicję, która sporo namiesza w gronie tytułowych bohaterek.

 • "Przyjaciółki": Zielińska zagra intrygantkę

  ...gra Anita Sokołowska, bo próbuje jej zabrać wszystko i przejąć jej obowiązki. Jest to kobieta z klasą, lubi podrywać i zdobywać facetów - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Katarzyna Zielińska, aktorka. Konflikt miedzy paniami z dnia na dzień będzie się więc zaostrzał, ale Zuza - bohaterka grana przez Anitę Sokołowską - musi odstawić na bok ambicje zawodowe, bo wkrótce zostanie...

 • "O mnie się nie martw": Kulig w serialu

  W piątek, 5 września, Dwójka rozpocznie emisję nowego serialu komediowo-obyczajowego zatytułowanego "O mnie się nie martw". Główne role grają w nim: Joanna Kulig i Stefan Pawłowski. Partnerować im będą m.in. Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Katarzyna Maciąg, Katarzyna Zielińska oraz Andrzej Zieliński. Zdjęcia już są w toku!

 • Jaką jurorką będzie Kasia Zielińska?

  Do jurorskiego składu "Bitwy na głosy" dołączyła Katarzyna Zielińska. Gwiazda opowiada o tym, w jaki sposób będzie oceniać uczestników programu i na czym polega jej przepis na sukces.

 • Zielińska: Zaręczyny w święta?

  Katarzyna Zielińska rozkwita u boku majętnego biznesmena. Ale czy to ten jedyny?

 • Kasia Zielińska stanęła na głowie!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", kiedyś stawała na głowie, by zdobyć upragnioną rolę! Teraz staje na głowie wyłącznie dla... przyjemności. W show "Bitwa na głosy" udowodniła, że potrafi zachować równowagę w każdej pozycji.

 • "Barwy szczęścia": Walawski odbierze Marcie córkę?

  W powakacyjnych odcinkach "Barw szczęścia", które na antenie TVP2 pojawią się już w poniedziałek 22 sierpnia, Martę (Katarzyna Zielińska) znów czekają trudne chwile. Czy na zawsze straci Ewunię (Gabrysia Ziembicka)?

 • "Barwy szczęścia": W rękach psychopaty

  ...​W najbliższym odcinku Walawska i Ewunia (Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka) ruszą pociągiem z Białegostoku do Warszawy, gdzie ma odbyć się rozprawa rozwodowa. Jeszcze zanim skład ruszy, w wagonie dojdzie do niemiłego incydentu z udziałem Igi (Ada Fijał). W obronie Marty i jej córeczki stanie wówczas współpasażer, Adam Krzepiński (Marek Kossakowski). Jednak w tym momencie ślad po kobiecie...

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski zdradził sekret Kasi Zielińskiej!

  Kacper Kuszewski i Katarzyna Zielińska znają się od wielu lat. Oboje grają w spektaklu "Berlin, czwarta rano" w Teatrze Roma. Na razie przedstawienie jest zawieszone, a wszystko z powodu ciąży Kasi Zielińskiej.