• Informacje na temat:

  katarzyna zielińska piersi

Artykuły na temat: katarzyna zielińska piersi
 • Katarzyna Zielińska: Siła kobiet

  Odkąd porzuciła rolę w „Barwach szczęścia”, rzadziej pojawiała się w świecie seriali. W tym czasie Katarzyna Zielińska urodziła dwoje dzieci, a teraz wraca w końcu na mały ekran.

 • "Zawsze warto": Wieniawa prostytutką, Zielińska po amputacji piersi

  W nowym serialu Polsatu "Zawsze warto" Julia Wieniawa wciela się w samotną matkę, która utrzymuje się z prostytucji. Na ekranie partnerować będzie jej m.in. Katarzyna Zielińska, która zagrała kobietę po amputacji piersi.

 • "Bitwa na głosy": Finał bez niespodzianki

  Drużyna Ewy Farnej rozpoczęła finałowe zmagania utworem "This World" Selah Sue . "Pokazujecie, że jesteście grupą i stanowicie całość. Zasłużyliście na finał" - stwierdziła Katarzyna Zielińska(...) i logicznie poprowadzony tekst. Drapieżność na końcu..." - zachwycała się Alicja Węgorzewska. "Każdy odcinek traktowaliście jak finał i to widać" - oceniła Katarzyna Zielińska. "Ośmieszyliście wielu...

 • "YCD": Niespodzianki i emocje

  Bekier (Warszawa), Bartosz Woszczyński (Siedlce), Katarzyna Bień (Radom), Jakub Piotrowicz (Warszawa), Katarzyna Mieczkowska (Barlinek), Jakub Jóźwiak (Golina), Leal Zielińska (Sopot), Sebastian(...) zakwaterowanie w apartamencie. Kto dołączy do grona zwycięzców poprzednich edycji? Który taniec wzbudzi najwięcej emocji? Jedno jest pewne! Szykuje się zapierający dech w piersiach show. W pierwszym odcinku na...

Wideo na temat: katarzyna zielińska piersi
 • "Zawsze warto": Katarzyna Zielińska o swojej bohaterce

  - Dorota jest kobietą po przejściach, jest po amputacji piersi. Czasami jestem zła, że powinna jakoś szybciej wziąć się do życia, a z drugiej strony jest też dla mnie przykładem takiej dzielności, którą nie wiem, czy ja bym miała w sobie, jakbym była w jej sytuacji. Uczymy się wzajemnie od siebie – mówi Katarzyna Zielińska o swojej bohaterce.

Dyskusje na temat: katarzyna zielińska piersi