• Informacje na temat:

  katarzyna zielińska ślub

Artykuły na temat: katarzyna zielińska ślub
 • Katarzyna Zielińska zaręczona!

  Naprawdę długo czekała na ten moment. Ale jak widać cierpliwość opłaciła się. Dzięki temu teraz Katarzyna Zielińska (33 l.) jest najszczęśliwszą kobietą na świecie.

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • Katarzyna Zielińska: Nie sprzedaję się prywatnie

  Katarzyna Zielińska jest jedną z tych gwiazd, które starają się oddzielać sprawy zawodowe od życia osobistego. Aktorka konsekwentnie nie wystawia na świecznik swojej prywatności, nie opowiada w kolorowej prasie o swoim małżeństwie i nie komentuje plotkarskich doniesień.

 • Zielińska najlepszą aktorką

  Katarzyna Zielińska otrzymała Telekamerę 2013 w kategorii najlepsza aktorka. To już druga nagroda czytelników "Tele Tygodnia" dla tej artystki.

 • Katarzyna Zielińska: Ciężkie zapalenie płuc

  .... "Staram się rozgrzać organizm od środka" - zdradza Katarzyna Zielińska w rozmowie z dziennikarzami. "Świetnie działa gorący napój imbirowy, dodaję też kilka plasterków korzenia imbiru do herbaty(...) wieczorem" - twierdziła z przekonaniem. Jakby tego było mało, często też wychodzi z narzeczonym, przystojnym finansistą Wojciechem Domańskim, z którym spotyka się od ponad dwóch lat i planuje ślub. Jednak...

 • Zielińska jako Sofia de Magico

  Katarzyna Zielińska powraca na scenę Teatru Roma w Warszawie. Po sukcesie spektaklu "Berlin. Czwarta rano" artystka zagra główną rolę w przedstawieniu "Sofia de Magico". Premiera już 1 marca.

 • Zielińska ma czas na dziecko

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", bardzo chciałaby zostać mamą, ale wciąż zwleka z decyzją o powiększeniu rodziny. Aktorka ma na najbliższe miesiące mnóstwo zawodowych planów, więc na razie nie myśli o macierzyństwie.

 • Małaszyński bierze ślub, ale...

  Paweł Małaszyński, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Andrzej Nejman wystąpią w rolach głównych w farsie Robina Hawdona "Ślub doskonały". Premierę spektaklu w reżyserii Marcina Sławińskiego zaplanowano na 14 grudnia w warszawskim Teatrze Kwadrat.

 • Czuje się silna! Dlaczego?

  Gra w chętnie oglądanym serialu "Barwy szczęścia" i występuje w popularnym programie "Kocham Cię, Polsko!". Ale szczególnie wystrzałowymi propozycjami zawodowymi Katarzyna Zielińska ostatnio chyba(...) wspominali o ślubie. Teraz jednak mówią, że chcą pobrać się w tym roku. A Zielińska już podobno szuka sukni na tę okazję. Czyżby aktorka, która dotąd twierdziła, że stawia na karierę i chce w pełni...

 • Wielka przegrana?

  Katarzyna Zielińska nie zwyciężyła "Tańca z gwiazdami" i w dodatku zdobyła nowy przydomek - wielkiej przegranej. Jej życie prywatne pokazuje jednak, że jest przeciwnie.

Zdjęcia na temat: katarzyna zielińska ślub
Dyskusje na temat: katarzyna zielińska ślub