• Informacje na temat:

  katarzyna zielińska szpilki

Artykuły na temat: katarzyna zielińska szpilki
 • Katarzyna Zielińska: Uczę innych

  Katarzyna Zielińska surowo ocenia polską mentalność. Aktorka, którą Agnieszka Szulim oskarżyła o brak dystansu do siebie, nie akceptuje także tego, co dzieje się w polskich mediach.

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • Zielińska: To niespodzianka!

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011. O tym, która z aktorek otrzyma nagrodę, dowiemy się 7 lutego 2011. W gronie nominowanych jest m.in. Katarzyna Zielińska, bohaterka serialu "Barwy szczęścia" .

 • Nie tylko uśmiech, szpilki i makijaż

  Parę dni temu informowaliśmy, że Katarzyna Pakosińska, najbardziej znana z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Dlaczego artystka zdecydowała się podjąć taneczne wyzwanie?

 • Kasia Zielińska: Jej ideał mężczyzny

  Ostatni rok był dla niej pasmem sukcesów, ale okupionych swoją ceną. Bo sukces - jak mówi Katarzyna Zielińska - to rezygnacja z jednej rzeczy dla drugiej.

 • Schejbal: Jestem z siebie dumna

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011. O tym, która z aktorek otrzyma nagrodę, dowiemy się 7 lutego 2011. W gronie nominowanych jest m.in. Magdalena Schejbal, bohaterka serialu "Szpilki na Giewoncie" .

 • Joanna Kulig mówi: "O mnie się nie martw"

  Czołowa polska aktorka młodego pokolenia, Joanna Kulig, jest gwiazdą najnowszego serialu TVP 2 "O mnie się nie martw". Tym razem zobaczymy ją w repertuarze komediowym. Na ekranie partnerują jej m.in. Katarzyna Zielińska i Katarzyna Maciąg.

 • Jidysz i wysokie obcasy

  ...2 lutego - telewizyjną transmisję z gali wręczenia nagród przeprowadzi TVP 2. Zielińska jest absolwentką PWST w Krakowie. Zagrała niewielkie rólki w takich filmach, jak: "Ryś", "Plac Zbawiciela", "Mój(...) brzmi charakterystyka jej serialowej postaci. Czyż może dziwić fakt, że odtwórczyni tej postaci jest wielka miłośniczką... wysokich obcasów? Zielińska nie tylko uwielbia chodzić w szpilkach, ale też...

 • Joanna Osyda: Jestem onieśmielona

  Oprócz Osydy (kod do głosowania: TK.K2) o nagrodę dla najpopularniejszej aktorki walczyć będą również: Małgorzata Braunek ("Miłość nad rozlewiskiem", kod: TK.K1), Julia Pietrucha ("Blondynka", kod: TK.K3), Magdalena Schejbal ("Szpilki na Giewoncie", kod: TK.K4) i Katarzyna Zielińska (kod do głosowania: TK.K5). Zaledwie 22-letnia Osyda jest najmłodszą w gronie kandytatek. O Telekamerę "Tele...

 • Telekamery dla gwiazd "Majki"?

  ...indywidualne. - Teraz jestem sama, ale to super uczucie. (...) Jestem z siebie dumna - dodaje. Czytaj więcej! Katarzyna Zielińska była już nominowana do Telekamery "Tele Tygodnia" w 2009 roku. - To(...) i naturalność młodej aktorki zwracają uwagę. Jako pani weterynarz poruszyła cały powiat na Podlasiu! Spierano się, czy taka "Blondynka" może znać się na inwentarzu. Dla gwiazdy serialu "Szpilki na...

Zdjęcia na temat: katarzyna zielińska szpilki