• Informacje na temat:

  katarzyna żurek aktorka

Artykuły na temat: katarzyna żurek aktorka
 • Katarzyna Figura spełnia marzenia

  Katarzyna Figura ( "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" , "Żurek" ), ambasador fundacji "Mam Marzenie", spełniła w niedzielę we Wrocławiu życzenie małego Patryka. Chory na białaczkę chłopiec dostał od aktorki kamerę cyfrową. Aktorka działa jako ambasador fundacji "Mam Marzenie" od trzech lat.

 • Katarzyna Figura w ogniu!

  W ubiegły piątek padł ostatni klaps na planie filmu sensacyjnego w reż. Piotra Mularuka - "Yuma", z Jakubem Gierszałem ("Sala samobójców", "Wszystko, co kocham"), Tomaszem Kotem ("Ciacho", "Erratum") i Katarzyną Figurą ("Żurek", "Zemsta") w rolach głównych.

 • Katarzyna Figura: Utrwalić ulotne momenty

  ..."Obserwacja fantastycznych nadmorskich krajobrazów zainspirowała mnie do tego, aby utrwalić na zdjęciach te niesamowite widoki" - mówi Katarzyna Figura. 22 marca w Gdańsku otwarto pierwszą wystawę zdjęć znanej aktorki.

 • Katarzyna Glinka: Wielkanoc w gronie najbliższych

  Katarzyna Glinka bardzo chciałaby, aby jej synek Filip wspominał kiedyś święta tak ciepło, jak ona wspomina Wielkanoce, które jako dziecko spędzała w towarzystwie ukochanej babci.

 • Katarzyna Skrzynecka: Wakacje na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Kalendarz Katarzyny Skrzyneckiej na najbliższe tygodnie jest szczelnie wypełniony. Aktorka będzie pracować przy dwóch spektaklach oraz kolejnej edycji telewizyjnego show. Znajdzie też czas na wypoczynek - uda się nad polskie morze i do Grecji.

 • Ich trzech, ona jedna

  ...", "Ekstradycja"). Kilka minut przed 7 rano na planie zjawili się Katarzyna Maciąg i Lesław Żurek, którzy w filmie grają głównych bohaterów - parę przyjaciół razem pracujących we wrocławskim barze. Ona - Majka(...) stąpa po ziemi. O jej względy zabiegają dwaj mężczyźni" - zdradza Katarzyna Maciąg. Aktorka razem z ekipą jedzie pod koniec maja do Londynu. W pozostałych rolach w "Randce w ciemno" pojawi się też...

 • Urodziny Katarzyny Figury

  Katarzyna Figura - aktorka filmowa i teatralna, odtwórczyni ról w m.in. "Pociągu do Hollywood" , "Kingsajzie" , i "Żurku" , w czwartek, 22 marca, skończy 45 lat.

 • Wielkanocne przysmaki Kasi Zielińskiej

  Katarzyna Zielińska nie wyobraża sobie Wielkanocy bez drożdżowej baby i żurku z dużą ilością chrzanu. Mimo że tegoroczne święta będą dla niej wyjątkowo krótkie, aktorka i tak spędzi je w rodzinnym domu w Starym Sączu.

 • Zaczynam nowe życie

  ...- Odkryłam się na nowo w Trójmieście. Mam wrażenie, jakbym całe życie na to czekała, aby się tam znaleźć i w wieku 51 lat rozpocząć nowe życie - mówi Katarzyna Figura. Aktorka opowiada o zmianach w życiu oraz o swojej najważniejszej roli.

 • Figura: Dla Stuhra rzuciła Hollywood

  Katarzyna Figura wyznała w niedawnym wywiadzie, że rok 1997 był dla niej szczególnie trudny - jako kobiety i aktorki. Gwiazda bardzo przeżyła swe 35. urodziny, a jej hollywoodzka kariera nie rozwijała się tak, jakby sobie tego życzyła. Dlatego propozycja Jerzego Stuhra , aby zagrała w jego filmie "Historie miłosne" , spadła jak z nieba. Po kilku latach spędzonych w Los Angeles, aktorka zdała...

Zdjęcia na temat: katarzyna żurek aktorka
Dyskusje na temat: katarzyna żurek aktorka
 • Re: "Za marzenia": Szok! Katarzyna Figura miała kompleks... małych piersi!

  Była zgrabna i ładna.Jako aktorka nie przypadła mi do gustu,dziwna maniera głosu,wszędobylski uśmiech i ciało,którego się nie wstydziła pokazywać to i grała jednoznaczne role.Jedyna rola która wyszła jej naprawdę idealnie to w "Żurek" i właśnie gdyby miał postać film o pani Kasi to Natalia Rybicka byłaby idealna odtwórczynią,uroda i warunki idealne.