• Informacje na temat:

  katastrof lotniczych

Artykuły na temat: katastrof lotniczych
 • "Katastrofa w przestworzach": Kulisy wypadków lotniczych

  To zaskakujące, ale bezpieczeństwo lotów wzrasta wraz z każdym kolejnym, zbadanym przez ekspertów... wypadkiem lotniczym. Program "Katastrofa w przestworzach", emitowany w National Geographic Channel, bada wybrane wypadki lotnicze i stara się odpowiedzieć na pytanie, co i dlaczego poszło źle w feralnych rejsach.

 • Jonathan Goldstein nie żyje. Zginął wraz z żoną i dzieckiem w katastrofie lotniczej

  Brytyjski kompozytor Jonathan Goldstein wraz z żoną, saksofonistką Hannah Goldstein oraz córką Saskią zginęli w katastrofie lotniczej w Alpach. Trzyosobowa rodzina leciała niewielkim samolotem do Włoch.

 • Tragiczna śmierć znanego kompozytora. Razem z rodziną zginął w katastrofie lotniczej

  Jonathan Goldstein z żoną i 7- miesięczną córeczką zginęli w katastrofie małego samolotu. Podróżowali ze Szwajcarii do Włoch. Na pokładzie samolotu nie było innych osób.

 • Katastrofa lotnicza wg Almodovara

  ..."Przelotni kochankowie" mają być zwariowaną komedią o perypetiach pasażerów pewnego feralnego lotu do Meksyku. Pod wpływem, jak się wszystkim wydaje, nieuchronnie zbliżającej się katastrofy lotniczej, znajdujący się w samolocie ludzie postanawiają wyznać sobie najbardziej wstydliwe sekrety i wyjawić skrywane fantazje erotyczne... Almodóvar regularnie dzieli się ze swoimi fanami informacjami...

 • Harrison Ford niemal spowodował katastrofę lotniczą!

  Znany z zamiłowania do latania hollywoodzki gwiazdor Harrison Ford spowodował groźną sytuację na lotnisku im. Johna Wayne'a, w hrabstwie Orange, w Kalifornii. Pilotowany przez niego mały samolot omal nie zderzył się z maszyną pasażerską - poinformowała telewizja NBC.

 • Kandydat do Oscara o katastrofie lotniczej

  Kontrakt na udział w filmie podpisali również Matthew McConaughey ( "Sahara" ) i Matthew Fox ( serial "Zagubieni"). Na fotelu reżysera zasiądzie McG, twórca słynnych "Aniołków Charliego" . Scenariusz obrazu "We Are Marshall" oparto na faktach. W 1970 roku podczas katastrofy lotniczej zginęli członkowie drużyny piłkarskiej uniwersytetu w Zachodniej Wirginii, ich trener oraz komentatorzy sportowi...

 • Kompozytor muzyki filmowej James Horner zginął w katastrofie lotniczej

  James Horner, zdobywca dwóch Oscarów, autor muzyki filmowej do takich filmów, jak "Titanic" i "Avatar", zginął w katastrofie lotniczej. Miał 61 lat.

 • Po katastrofie lotniczej: Rodzina wciąż się łudzi

  Przypomnijmy - w niedzielę, 9 grudnia, doszło w Meksyku do strasznego wypadku. Prywatny samolot Jenni Rivery roztrzaskał się w Monterrey. Policja ogłosiła, że wszystkie osoby na pokładzie (a było ich siedem) poniosły śmierć. Mimo że na miejscu katastrofy znaleziono prawo jazdy wokalistki, rodzina nie chce przyjąć do wiadomości jej śmierci. "Wierzymy, że nasza siostra jest cała i zdrowa...

 • Kariery przerwane przez katastrofy lotnicze

  Byli uwielbiani przez miliony fanów i mieli świat u swoich stóp. Jednak wspaniałe kariery przerwały tragiczne katastrofy lotnicze.

 • Filmy o katastrofie smoleńskiej

  W ciągu roku od katastrofy smoleńskiej powstało kilka filmów dokumentalnych na ten temat. Niedawno zakończyły się też zdjęcia do pierwszego filmu fabularnego, który o niej opowiada - "Prosto z nieba", szykowane są również spektakle teatralne.

Zdjęcia na temat: katastrof lotniczych
 • Kinga Rusin i Tomasz Lis
Wideo na temat: katastrof lotniczych
 • Samolot zarejestrowany na Jamesa Hornera rozbił się w poniedziałek, 22 czerwca, w Kalifornii. Katastrofa miała miejsce niedaleko Santa Barbara. Horner zginął na miejscu. Kompozytor znany był między innymi ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Titanic". Pracował także przy takich hitach jak "Bravehart" czy "Avatar". Miał 61 lat.

 • Nie żyje James Horner, twórca muzyki do "Titanica"

  Zdobywca dwóch Oscarów oraz autor muzyki do filmów takich jak "Titanic" oraz "Avatar" zginął w katastrofie lotniczej. Miał 61 lat.

 • Jak aktorzy "Julii" widzą koniec serialu?

  Jak zakończenie serialu "Julia" wyobrażają sobie grający w nim aktorzy? Wśród "autorskich" propozycji usłyszeliśmy i takie, w których wszyscy giną w katastrofie lotniczej, a Julia... wiąże się z Moniką.

Dyskusje na temat: katastrof lotniczych