• Informacje na temat:

  kate bosworth zdjęcia

Artykuły na temat: kate bosworth zdjęcia
 • Kate Bosworth pokazała zdjęcia ze ślubu

  W najnowszym numerze magazynu "Martha Stewart Weddings" Kate Bosworth podzieliła się z całym światem zdjęciami ze swojego ślubu.

 • Orlando Bloom zagra ze swoją dziewczyną

  W kolejnym filmie Orlando Bloom ( "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" ) wystąpi razem ze swoją życiową partnerką Kate Bosworth ( "Superman: Powrót" ). "Seasons of Dust" wyreżyseruje Tim Blake Nelson ( "Szara strefa" ), który napisał także scenariusz do tego obrazu.

 • Córka Gwyneth Paltrow skończyła 16 lat. Apple to kopia mamy

  ...zespołu Coldplay Chris Martin, dołączyły inne gwiazdy. "Szczęśliwej szesnastki. Kocham cię!" - napisała Kate Hudson. "Wspaniała dziewczyna, w środku i na zewnątrz. Piękne przesłanie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mamy i jej pięknej córki" - dodała Elle MacPherson. Sympatii dla Apple nie kryła też Kate Bosworth. "Nie mogę uwierzyć, że to już szesnastka! Co za wspaniała dusza!" - napisała...

 • Nathan Lane agentem

  Do ekipy planowanej przez wytwórnię Dreamworks komedii "Win a Date With Tad Hamilton!!!" dołączy Nathan Lane ( "Wspaniała Susann" ). Aktor wcieli się w przebiegłego hollywoodzkiego agenta, którego klient zakochuje się w prostej dziewczynie. Zdjęcia do filmu, który nakręci Robert Luketic ( "Legalna blondynka" ), rozpoczną się za miesiąc.

 • Kevin Spacey o muzyce

  .... Zdjęcia rozpoczynają się 6 października.

 • Kevin Spacey kręci w Europie

  Kevin Spacey ( "K-PAX" , "Życie za życie" ) rozpoczął w Niemczech zdjęcia do reżyserowanego przez siebie filmu "Beyond the Sea". Obraz jest opowieścią o życiu i tragicznej śmierci słynnego piosenkarza Bobby'ego Darina. W ostatniej chwili do aktorskiej ekipy dołączyła dwukrotnie nominowana do Oscara Brenda Blethyn ( "O mały głos" , "Joint Venture" ).

 • Bono: Koszulki ratują życie

  Bono do swojej akcji zaprosił takie gwiazdy jak Lindsay Lohan, Nami Watts, Rosario Dawson, Gary'ego Oldmana i Kate Bosworth. Zdjęcia do kampanii reklamowej zrobiła była modelka Helena Christensen. "Pieniądze wydane na tę koszulkę mogą uratować życie" - przekonuje Bono. Rockman ma nadzieję, że ten nowy pomysł sprawi, że uda się poprawić warunki życia tysięcy mieszkańców Afryki. Zobacz teledyski...

 • John Stockwell wyreżyseruje Brosnana

  ...), opowieścią o plażowych siatkarkach, w której zagrały Michelle Rodriguez ( "Resident Evil" ) i Kate Bosworth ( "Żyć szybko, umierać młodo" ) Ostatnio do prac nad nową wersją scenariusza obrazu "After the Sunset" wytwórnia New Line Cinema zaprosiła Craiga Rosenberga ("Hotel de Love"). Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w październiku.

 • M. Brando w "Supermanie"!

  .... W filmie "Superman Returns" główne role zagrają: 25-letni Brandon James Routh (Clark Kent alias Superman), Kevin Spacey (Lex Luthor), Kate Bosworth (Lois Lane) i Sam Huntington (Jimmy Olsen). Nad scenariuszem opowieści pracowali Michael Dougherty i Dan Harris ( "X-MEN 2" ). Zdjęcia do filmu trwają właśnie w Sydney. Premiera zapowiadana jest na lato 2006 roku.

 • Topher Grace u braci Weitz

  Brockovich" ) i "Win a Date with Tad Hamilton!!!" z Kate Bosworth ( "Blue Crush" ). Mówi się, że dzięki tym tytułom młody aktor ma szansę dołączyć do wielkich gwiazd Hollywood. Obecnie Grace realizuje zdjęcia do komedii romantycznej "P.S.", w której partneruje Laurze Linney ( "Przepowiednia" ). Dennis Quaid wkroczy natomiast niedługo na plan pełnego akcji widowiska "Flight of the Phoenix", które...