• Informacje na temat:

  kate diana

Artykuły na temat: kate diana
 • Najlepsze seriale walczą o Emmy

  Seriale "Zakazane imperium" i "Gra o tron" oraz aktorzy Hugh Laurie, Steve Buscemi, Kate Winslet i Diane Lane są wśród tegorocznych nominowanych do amerykańskich nagród telewizyjnych Primetime Emmy.

 • Film o romansie Diany "zupełnie nieprawdziwy"

  Dawny kochanek księżnej Walii Diany - dr Hasnat Khan - uznał hollywoodzki film na temat jego romansu z nią za "zupełnie fałszywy" i przewiduje, że będzie klapą. Khan i Diana byli parą przez dwa lata po rozpadzie związku księżnej z następcą tronu Karolem.

 • Najlepiej ubrane kobiety świata

  Audrey Hepburne, Kate Moss, Gwyneth Paltrow, Madonna, Sarah Jessica Parker - poznajcie tajemnice stylu kobiet, które przeszły do historii jako najlepiej ubrane na świecie.

 • Takiego ślubu jeszcze nie było!

  W piątek, 29 kwietnia, oczy całego świata zwrócone są na Wielką Brytanię. Książę William wziął ślub ze swoją narzeczoną, Kate Middleton. Obszerne relacje z tego wydarzenia pokazały także polskie stacje telewizyjne.

 • Beckinsale chce Wonder Woman

  Kate Beckinsale ( "Pearl Harbor" , "Aviator" , "Van Helsing" ) przyznała, że chce zagrać tytułową bohaterkę filmowej adaptacji popularnego komiksu "Wonder Woman". Wśród kandydatek do tej roli wymieniano już m.in. Kim Basinger, Jessicę Biel, Jennifer Aniston, Sandrę Bullock i Katie Holmes.

 • Maria Antonina pierwszą gwiazdą

  Dziewczyna wchodzi do pokoju pełnego wpatrujących się w nią oczu. Ma na sobie ubrania za równowartość kilkunastu średnich krajowych. Może wszystko: rozpocząć tańce, alkoholowe upojenia albo seksualną orgię. Czego nie zrobi i tak skupi na sobie uwagę wszystkich. Jest najsłynniejszą osobą w kraju. Paris Hilton? Kate Moss? Ależ skąd. Maria Antonina.

 • Wielkie kinowe wesela

  ...wszystko, aby to właśnie jej wesele przebiło świetnością uroczystość przyjaciółki. Taka rywalizacja musi zakończyć się katastrofą... Świetna hollywoodzka komedia, ze wspaniałymi rolami Kate Hudson...

 • Współczuje narzeczonej księcia

  Emma Watson rozumie, w jak uciążliwej sytuacji znajduje się Kate Middleton. Przyszła żona księcia Williama jest w centrum zainteresowania mediów, które komentują każdy jej ruch. "Biedna dziewczyna" - mówi o przyszłej księżnej brytyjska aktorka.

 • Złote Globy: Najlepsze kreacje

  Veneta. Jeśli chodzi o czerń to wierna pozostała jej m.in. Kate Winslet w prostej, ale efektownej kreacji YSL, Halle Berry, bardzo wydekoltowana Mariah Carey, bardzo odsłaniająca nogi Jennifer...

 • Tom Hanks jako Juliusz Cezar?

  ...wystąpić mają: Kate Winslet ( "Iris" ), Siân Phillips ( "Wiek niewinności" ), Diana Rigg ( " W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości " ) oraz Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" ), Robert Carlyle ("Goło...