• Informacje na temat:

  kate ford

Artykuły na temat: kate ford
 • Evangeline Lily: Elfka i Osa

  Evangeline Lily, kanadyjska aktorka i modelka, kończy w sobotę, 3 sierpnia, 40 lat. Sławę przyniosły jej kreacje: Kate w serialu "Lost. Zagubieni", elfki Tauriel w ekranizacji "Hobbita", a także Hope van Dyne/Osy w adaptacjach komiksów Marvela.

 • Trzeźwy Billy Joel

  Po miesięcznym pobycie Billy Joel opuścił w sobotę, 10 kwietnia, ośrodek rehabilitacyjny Betty Ford Center w Rancho Mirage w Kalifornii. Amerykański wokalista był tam leczony z uzależnienia od alkoholu.

 • Open'er: Mike Skinner nie przyjedzie. Będą za to...

  These New Puritans, Simian Mobile Disco, Kate Nash, Gooral i Chromeo to kolejni artyści, którzy wystąpią podczas Open'er Festival 2011. Mikołaj Ziółkowski, szef Alter Artu (organizator Open'era) ogłosił również, że na festiwal nie przyjedzie Mike Skinner z projektem The Streets z powodu ciąży swojej partnerki.

 • Pete Davidson w "Saturday Night Live": Katolicy są jak fani Jacksona i R. Kelly'ego

  Sporym echem rozeszła się po sieci wypowiedź Pete'a Davidsona w programie "Saturday Night Live", w której to porównał fanów Michaela Jacksona i R. Kelly'ego do wiernych Kościoła katolickiego. Komik odniósł się też do swojego związku z Kate Beckinsale.

 • James Mangold i pociąg do Yumy

  James Mangold ( "Kate & Leopold" ) nakręci nową wersję klasycznego westernu "15:10 do Yumy" z 1957 roku. Reżyser podjął taką decyzję po zawieszeniu realizacji filmu "Walk the Line", o życiu słynnego piosenkarza country Johnny'ego Casha. Nowy western przypuszczalnie będzie osadzony w scenerii oryginału, nie zaś uwspółcześniony, jak choćby planowany remake "Dzikiej bandy".

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (11-13 lipca) w kinach debiutują trzy filmy, które zadowolić powinny wszystkich miłośników X Muzy. Na wielbicieli komedii czekać będzie sensacyjna historia "Taxi 3" . W kinach pojawią się również dreszczowiec "Życie za życie" i dramat wojenny "Czas Apokalipsy. Powrót" , czyli nowa wersja klasycznego filmu Francisa Forda Coppoli. Oprócz premier pełnometrażowych, od piątku, 11

 • Gary Oldman otrzyma Hollywood Film Award

  Gary Oldman odbierze wyróżnienie "za całokształt dorobku artystycznego" podczas 21. gali wręczenia Hollywoodzkich Nagród Filmowych w niedzielę, 5 listopada, w Beverly Hills. Nagrodzeni zostaną także m.in. reżyser filmu "Darkest Hour" Joe Wright i aktorka Kate Winslet.

 • American Film Festival: Inaczej niż w multipleksach

  Pokazy filmów Toma Forda, Jima Jarmuscha, Jeffa Nicholsa, Todda Solondza - odbędą się w ramach 7. edycji American Film Festival we Wrocławiu. W trakcie imprezy - w dniach od 25 do 30 października - łącznie zostanie zaprezentowanych 100 filmów pełnometrażowych.

 • Plany Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez ( "Cela" ) zrezygnowała z roli Fridy Kahlo w "Two Fridas", przygotowywanej właśnie przez Luisa Valdeza i Francisa Forda Coppolę filmowej biografii tej meksykańskiej artystki. Równocześnie rozpoczęła negocjacje na temat swego udziału w dreszczowcu "Taking Lives", który dla wytwórni Warner Bros. zrealizuje Tony Scott ("Top Gun", "Wróg publiczny"). Lopez ma zagrać agentkę FBI.

 • Rihanna pozuje bez majtek

  Były już zdjęcia topless, były zdjęcia z marihuaną, była sesja w bieliźnie z Kate Moss, wreszcie niedwuznaczne fotki z Chrisem Brownem, który w 2009 roku dotkliwie wokalistkę pobił... Teraz przyszła(...) piosenkarka ubrana jest jedynie w czarny stanik i futrzaną czapkę. Zdjęcia wykonała (i wrzuciła na Twittera) przyjaciółka Rihanny, Melissa Ford. "Komu potrzebna moda, jeśli ma się takie ciało?!" - tak Ford...