• Informacje na temat:

  kate hudson film

Artykuły na temat: kate hudson film
 • Kate Hudson najpiękniejsza?

  Kate Hudson znalazła się na szczycie listy "Najpiękniejszych ludzi na świecie", zamieszczonej w amerykańskim magazynie "People".

 • Kate Hudson: Miałam serce w gardle

  Ludzie niebiorący odpowiedzialności za własne decyzje to chyba największy problem, z jakim zmaga się świat. Zresztą... Czy nie tego w pewnym sensie dowodzi tragedia, o której opowiada nasz film - zastanawia się Kate Hudson, która w opartym na faktach filmie "Żywioł. Deepwater Horizon" wcieliła się w Felicię, żonę Mike'a Williamsa, który stał się bohaterem akcji ratunkowej na tytułowej platformie...

 • Sekret Kate Hudson

  Po ponad roku przygotowań do realizacji ekranizacji powieści "Can You Keep a Secret?", przedstawiciele studia Paramount Pictures ogłosili, że kontrakt na napisanie scenariusza do filmu podpisała Erin Cressida Wilson, scenarzystka świetnie przyjętej przez krytykę i publiczność "Sekretarki" . W "Can You Keep a Secret?" główną rolę zagra Kate Hudson ( "Rozwód po francusku" , "Jak stracić chłopaka...

 • Przesunięta Kate Hudson

  Informacja, iż Kate Hudson ( "Jak stracić chłopaka w 10 dni" ) spodziewa się dziecka, utrudniła nieco pracę producentom jej kolejnego projektu filmowego, dreszczowca"Skeleton Key". Przedstawiciele studia Universal poinformowali, iż prace na planie historii najprawdopodobniej rozpoczną się dopiero na wiosnę przyszłego roku, a nie - jak pierwotnie planowano - we wrześniu bieżącego roku.

 • Kate Hudson w filmie twórcy "Pretty Women"

  Młoda amerykańska aktorka Kate Hudson ( "Plotka" , "U progu sławy" , "Wszystko o Adamie" ) zagra główną rolę w najnowszym filmie Garry'ego Marshalla, twórcy takich przebojów jak "Pretty Women" czy "Pamiętnik księżniczki" .

 • ​Kate Hudson i Jimmy Fallon mogli być razem

  Kate Hudson wyznała Jimmy'emu Fellonowi, goszcząc w jego talk-show, że liczyła na randkę z nim, po tym jak poznali się podczas pracy nad filmem "U progu sławy". Ten jednak nie zareagował na jej zaloty.

 • Kate Hudson zagra gwiazdę porno?

  Znana z komedii romantycznych Kate Hudson wcieli się w postać Lindy Lovelace - gwiazdy słynnego filmu "Głębokie gardło". Film "Lovelace" wyreżyseruje duet Rob Epstein-Jeffrey Friedman ("Howl").

 • Matthew McConaughey romansuje z Kate Hudson

  Matthew McConaughey ( "U-571" , "Frailty " ) dołączył do Kate Hudson ( "U progu sławy" ) i wystąpi w najnowszym filmie w reżyserii Danny'ego DeVito, komedii "How to Lose a Guy in 10 Days".

 • Kate Hudson: Wojownicza panna młoda

  Kate Hudson ( "Jak stracić chłopaka w 10 dni?" , "Rozwód po francusku" ) zagra główną rolę w komedii "Bride Wars". Film opowie o dwóch przyjaciółkach, które równolegle planują swoje śluby, co doprowadza do nieoczekiwanych konsekwencji. Film zostanie zrealizowany dla studia Miramax.

 • Kate Hudson trzyma język za zębami?

  Studio Paramount Pictures zakupiło prawa do ekranizacji książki "Can You Keep a Secret?" autorstwa Sophie Kinsella. W filmie w roli głównej wystąpić ma Kate Hudson ( "U progu sławy" ). Aktorka nie tylko wcieli się w bohaterkę opowieści, będzie także współprodukować romantyczną komedię wraz z Lyndą Obst.