• Informacje na temat:

  kate john

Artykuły na temat: kate john
 • "John Wick 4" w kinach w 2021 roku

  W poniedziałek 21 maja 2019 roku studio Lionsgate ogłosiło, że dokładnie za dwa lata do kin wejdzie czwarta cześć serii "John Wick". Trzecia odsłona cyklu miała swą premierę 17 maja 2019 i w swój pierwszy weekend zarobiła w Stanach Zjednoczonych prawie 57 milionów dolarów.

 • "John Wick 3" : Trzeci raz to samo poproszę

  Pierwszy"John Wick" okazał się dobrym zalążkiem dla filmowej serii, dał też karierze Keanu Reevesa drugie życie. Trzecia część historii legendarnego zabójcy oferuje nam to, za co pokochaliśmy dwie poprzednie. Mało nowości, za to sporo znanych z "jedynki" i "dwójki" efektownych pojedynków, groteski i b-klasowej przyjemności. Tylko tyle i aż tyle.

 • Kate Hudson: Miałam serce w gardle

  Ludzie niebiorący odpowiedzialności za własne decyzje to chyba największy problem, z jakim zmaga się świat. Zresztą... Czy nie tego w pewnym sensie dowodzi tragedia, o której opowiada nasz film - zastanawia się Kate Hudson, która w opartym na faktach filmie "Żywioł. Deepwater Horizon" wcieliła się w Felicię, żonę Mike'a Williamsa, który stał się bohaterem akcji ratunkowej na tytułowej platformie...

 • John Turturro sfilmuje gwiazdy

  Nowa reżyserska próba Johna Turturro ( "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" ) będzie miała znakomitą obsadę. W zapowiadanym już od kilku miesięcy filmie "Romance & Cigarettes" ostatecznie wystąpią James Gandolfini ( serial "Rodzina Soprano" , "Ostatni bastion" ), Susan Sarandon ( "Siostrzyczki" ) i Kate Winslet ( "Iris" ). Produkcja rozpocznie się jeszcze w bieżącym roku.

 • John Cusack agentem CIA

  John Cusack zastąpi Ethana Hawke'a w nowym thrillerze zatytułowanym "The Numbers Station".

 • John Stockwell wyreżyseruje Brosnana

  John Stockwell ( "Piękna i szalona" ) zasiądzie w fotelu reżyserskim obrazu "After the Sunset", w którym zagra Pierce Brosnan ( "Śmierć nadejdzie jutro" ). Film opowiada o emerytowanym zlodzieju, który musi stawić czoła agentowi FBI, tropiącemu go całymi latami. Pierwszy klaps na planie opowieści padnie późną jesienią.

 • Kate Walsh żoną Willa Ferrella

  Kate Walsh ( "Family Man" , "Pod słońcem Toskanii" ) wystąpi wkrótce w nowej komedii u boku Willa Ferrella ( "Old School" , "Elf" ) i Roberta Duvalla ( "Czas Apokalipsy" , "John Q" ). Projekt opowie o zażartej rywalizacji ojca i syna, prowadzących dwie szkolne drużyny piłki nożnej. Film nie ma na razie tytułu.

 • Kolejny dublet dla Kate Winslet?

  Po dwóch Złotych Globach - Kate Winslet ma szansę na kolejny dublet. Aktorka otrzymała dwie nominacje do prestiżowej nagrody BAFTA (British Academy Film and Television Awards).

 • Halle Berry dołączyła do obsady filmu "John Wick 3"

  Halle Berry pojawi się obok odtwórcy tytułowej roli - Keanu Reevesa - w trzeciej części serii "John Wick".

 • Nie żyje John Berry, współzałożyciel Beastie Boys

  John Berry, jeden z współzałożycieli kultowej grupy Beastie Boys, zmarł w czwartek (19 maja) w hospicjum w Danvers w stanie Massachusetts. Miał 52 lata.

Zdjęcia na temat: kate john
Wideo na temat: kate john
 • Gwiazdy na imprezie

  Katie Holmes, Victoria i David Beckhamowie, Kate Beckinsale, Gwen Stefani i Elton John wychodzą z imprezy we włoskiej knajpce w Santa Monica 21 kwietnia.