• Informacje na temat:

  kate mara aktorka

Artykuły na temat: kate mara aktorka
 • Intensywny trening Kate Mary

  Amerykańska aktorka Kate Mara, znana m.in. z serialu "House of Cards", uwielbia sport. Ćwiczy prawie codziennie. Mimo że jest weganką, nie brakuje jej sił na intensywny trening.

 • Kim jest Kate Mara?

  Zagrała już z Heathem Ledgerem w "Tajemnicach Brokeback Mountain" i Jamesem Franco w filmie "127 godzin". Teraz mówi się o niej z powodu udziału w głośnym serialu politycznym "House of Cards", w którym wystąpiła u boku Kevina Spacey'a. Kim jest tajemnicza Kate Mara?

 • Kate Mara: Nie rywalizujemy ze sobą z siostrą

  Kate Mara, jedna z gwiazd filmu sci-fi "Morgan", zaprzeczyła plotkom o rywalizacji między nią, a równie popularną siostrą - Rooney ("Dziewczyna z tatuażem", "Carol"). "Nie walczymy ze sobą o role" - zadeklarowała aktorka.

 • Kate Winslet oskarża branżę filmową o marnowanie pieniędzy

  Kate Winslet, którą wkrótce będziemy mogli oglądać w melodramacie "Ammonite" w reżyserii Francisa Lee, w najnowszym wywiadzie skrytykowała branżę filmową. Tym, co szczególnie frustruje gwiazdę jest wydawanie ogromnych pieniędzy na promocję nowych produkcji. Pieniędzy, które, jak zaznacza aktorka, można by przeznaczyć np. na budowanie szkół.

 • Siostry Mary-Kate i Ashley Olsen kończą 30 lat

  Mary-Kate i Ashley Olsen, amerykańskie aktorki, znane m.in. z popularnego w latach 90. serialu "Pełna chata" czy filmu "Czy to ty, czy to ja?", bliźniaczki określane mianem "najbardziej znanych sióstr świata", w poniedziałek, 13 czerwca, świętują 30. urodziny.

 • Kate Hudson najpiękniejsza?

  Kate Hudson znalazła się na szczycie listy "Najpiękniejszych ludzi na świecie", zamieszczonej w amerykańskim magazynie "People".

 • 14 aktorek w kalendarzu Pirelli 2017

  ..., Penelope Cruz, Nicole Kidman, Rooney Mara, Helen Mirren, Julianne Moore, Lupita Nyong'o, Charlotte Rampling, Lea Seydoux, Uma Thurman, Alicia Vikander, Kate Winslet, Robin Wright i Zhang Ziyi. A także...

 • "Ghostbusters. Pogromcy duchów" : Thora mary

  ...ulubioną aktorkę Feiga Melissę McCarthy), która na powrót wciąga ją w świat ektoplazmy i wykrywaczy ciał nadprzyrodzonych. Wspierane przez genialną, choć pokręconą inżynier Holtzman (Kate McKinnon...

 • Siostry Olsen: Najsłynniejsze bliźniaczki Hollywood

  Mary-Kate i Ashley Olsen, amerykańskie aktorki, znane m.in. z popularnego w latach 90. serialu "Pełna chata" czy filmu "Czy to ty, czy to ja?", bliźniaczki określane mianem "najbardziej znanych sióstr świata", świętowały 31. urodziny.

 • "Marsjanin": On musi wrócić

  ..."Marsjanin" to najnowszy film Ridleya Scotta, reżysera "Obcego - 8 pasażera Nostromo", "Łowcy androidów" i "Gladiatora", ekranizacja bestsellerowej powieści Andy’ego Weira. W obsadzie same gwiazdy: Matt Damon, Jessica Chastain, Chiwetel Ejiofor, Kristen Wiig, Sebastian Stan, Sean Bean, Jeff Daniels, Michael Peña i Kate Mara.

Zdjęcia na temat: kate mara aktorka