• Informacje na temat:

  kate moss bikini

Artykuły na temat: kate moss bikini
 • Być jak Marilyn Monroe w bikini

  Nie superszczupłe modelki, a Marilyn Monroe wygrała w plebiscycie "Najlepsze ciało w bikini wszech czasów". Tuż za nią uplasowały się Christina Hendricks, Ursula Andress i Kim Kardashian.

 • Lady GaGa: Kolejna udana prowokacja

  I znów się udało. Lady GaGa wywołała lawinę komentarzy kontrowersyjną sesją zdjęciową dla magazynu "Vogue Hommes Japan". Wokalistka pozuje tam w "mięsnym bikini". Zamiast ubrań ma na sobie kawałki surowego mięsa.

 • Nagie zdjęcia żony Orlando Blooma

  Zdjęcia Mirandy Kerr - jednego z aniołków Victoria's Secret - w koronkowej bieliźnie lub bikini może zobaczyć każdy bez problemu w sieci, na ulicy i w gazetach. Nie tak łatwo było natomiast o nagie fotografie supermodelki. Aż do teraz. Śmiałe zdjęcia modelki wyciekły bowiem do internetu.

 • Poznaj zwycięzców MTV EMA!

  ...odwykową i rozstał się z top modelką Kate Moss, wykonał najnowszy singel "Delivery". Kolejna zmiana klimatu - Wyclef Jean i Craig David "odśpiewali" zwycięzcę w kategorii najlepszy artysta miejski(...), która zaprezentowała swój ostatni przebój "Hot". Snoop, tym razem w... szkockiej spódnicy, przypomniał o głosowania w kategorii "New Sounds Of Europe" i zaprezentował hymny Europy, które wykonały...

 • Wdowa, skandalistka, czasem artystka

  ..."Skandalista Larry Flint". Na planie tej produkcji poznała Edwarda Nortona. Szybko wpadli sobie w oko i byli parą przez cztery lata (z przerwami). Oprócz tego Courtney miała romans z Kate Moss(...) Cobainie. Wokalistce nigdy nie przeszły napady szału, często zdarzały jej się bójki czy w najlepszym wypadku wyzwiska. Na przykład w 1995 roku pobiła wokalistkę grupy Bikini Kill. Niedawno z kolei biła...

Zdjęcia na temat: kate moss bikini