• Informacje na temat:

  kate moss skandal

Artykuły na temat: kate moss skandal
 • Kate Moss wyda autobiografię

  Brytyjski biznesmen Richard Branson poinformował, że wydawnictwo Virgin Books, w którym posiada 10 proc. udziałów, opublikuje pierwszą autobiograficzną książkę modelki Kate Moss.

 • Kate Moss śpiewa

  Modelka Kate Moss nagrała w duecie ze swoim chłopakiem Petem Dohertym, obecnie liderem angielskiej grupy Babyshambles, utwór "The Beauty And The Beast" (Piękna i bestia). Piosenka została zaśpiewana przez popularną na Wyspach Brytyjskich parę w języku francuskim.

 • Kate Moss na odwyku

  Modelka Kate Moss i jej chłopak Pete Doherty zgłosili się razem na odwyk do londyńskiej kliniki.

 • Kate Moss: Ciekawostki z życia skandalistki

  Jedna z najsłynniejszych modelek świata, Kate Moss, w czwartek obchodzi 40. urodziny. Biografia Brytyjki obfituje nie tylko w sukcesy zawodowe, ale również w skandale. O Kate napisano wiele, z morza informacji wybraliśmy kilka ciekawostek.

 • Pete Doherty wciąż z Kate Moss?

  Przebywający w areszcie Pete Doherty, lider zespołu Babyshambles, nie próżnuje. Skazany za posiadanie narkotyków muzyk postanowił opublikować więzienny pamiętnik, z którego można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Między innymi tego, że Pete i słynna modelka Kate Moss wciąż są razem...

 • Maria Antonina pierwszą gwiazdą

  Dziewczyna wchodzi do pokoju pełnego wpatrujących się w nią oczu. Ma na sobie ubrania za równowartość kilkunastu średnich krajowych. Może wszystko: rozpocząć tańce, alkoholowe upojenia albo seksualną orgię. Czego nie zrobi i tak skupi na sobie uwagę wszystkich. Jest najsłynniejszą osobą w kraju. Paris Hilton? Kate Moss? Ależ skąd. Maria Antonina.

 • Najlepiej ubrane gwiazdy 2005 r.

  Wokalistki, aktorki i modelki znalazły się na liście najlepiej ubranych gwiazd 2005 roku. Zwyciężyła angielska modelka Kate Moss, której chyba nie zaszkodziły niedawne skandale związane z zażywaniem narkotyków i nieustających konfliktów ze swoim (ponoć już byłym) narzeczonym Petem Dohertym, muzykiem grupy Babyshambles.

 • Nagie zdjęcia żony Orlando Blooma

  ...im kłopotów, wywołać skandal lub kogoś sprowokować. Często zdarza się natomiast, że w sieci pojawiają się rozbierane zdjęcia początkujących modelek. Często dzieje się to za ich pozwoleniem - to łatwy sposób, by zaistnieć. Dotyczy to nawet bardzo znanych postaci. Kate Moss do swoich pierwszy rozbieranych zdjęć pozowała w wieku 19 lat w 1993 roku, kiedy dopiero zaczynała karierę w modelingu. Słynne...

 • Beyonce pod obstrzałem

  Ze sław na listę trafiły także modelka Kate Moss i Paris Hilton, najbardziej znana z licznych romansów z gwiazdami i seks-skandali. Przedstawiciele PETA twierdzą, że króliki, z których skór zrobiono(...) dodaje Gifford. Do posiadania mukloków przyznają się także Britney Spears i Rachel Stevens. Co ciekawe, Moss wystąpiła w kampanii reklamowej popierającej noszenie sztucznych futer. Akcję promowało hasło...

 • Kiedy kobieta całuje kobietę

  ..."Weronika Rosati całuje się z dziewczyną" - krzyczały nagłówki plotkarskich portali, odnosząc się do występu aktorki w teledysku do piosenki "Woman's work" Pati Sokół. Mimo że to najgłośniejszy lesbijski pocałunek sezonu, w najnowszej historii popkultury bez trudu znajdziemy "skandaliki" o większej sile rażenia.