• Informacje na temat:

  kate ros

Artykuły na temat: kate ros
 • "Batwoman": Ruby Rose na ratunek Gotham

  ...sił starają się strzec miasto. Wiele lat wcześniej jego pierwsza żona oraz jedna z jego córek zginęły w strzelaninie. Zdesperowany mężczyzna zdecydował się wysłać swoją jedyną ocalałą córkę Kate (Ruby(...) dokonać ataku na jej ojca, porywając jego najlepszą pracownicę Sophie Moore (Meagan Tandy). Aby pomóc swojej rodzinie i miastu, Kate staje się Batwoman. Wspierają ją przyrodnia siostra Mary (Nicole Kang...

 • "Titanic": Wyznanie Kate Winslet

  Finał filmu "Titanic", w którym Jack Dawson (grany przez Leonardo DiCaprio) poświęca swoje życie i tonie przy tratwie, na której leży jego ukochana - Rose DeWitt Bukater (Kate Winslet) przeszedł już do historii kina jako jedna z najbardziej pamiętnych scen. Od lat trwają spekulacje: Czy na tratwie było miejsce dla Leo? Na to pytanie zdecydowała się odpowiedzieć sama Kate Winslet.

 • ​Kate Winslet: Nie poddałam się i przezwyciężyłam swoją niepewność

  W młodości usłyszała, że powinna zadowolić się rolami "grubych dziewcząt". Zamiast tego, dzięki talentowi, determinacji i wierze w swoje możliwości, zawojowała Hollywood. Kate Winslet, zdobywczyni Oscara i jedna z najbardziej cenionych aktorek, skończyła właśnie 44 lata.

 • Ciało Kate Winslet

  ..."Lektor" Stephena Daldry'ego, pomimo wybitnie niefestiwalowego profilu i honorowego miejsca poza konkursem, to pierwszy ważny film tegorocznego Berlinale. Z absolutnie wspaniałą rolą Kate Winslet.

 • Gary Ross i animowana myszka

  Prawa do realizacji filmowej wersji książki autorstwa Kate Dicamillo posiada studio Universal Pictures. Animowany film powstanie w firmie Larger Than Prods. należącej do Gary'ego Rossa. Książka cieszy się wśród dzieci ogromną popularnością, producenci mają więc nadzieję, że jej filmowa wersja przyciągnie do kin rzesze widzów. "The Tale of Despereaux: Being the Story of a Mouse, a Princess, Some...

 • Kate Winslet i Leonardo DiCaprio razem na wakacjach

  ...​Przyjaźń Kate Winslet i Leonardo DiCaprio najwyraźniej się umacnia. Para została sfotografowana na wspólnych wakacjach na południowym wybrzeżu Francji.

 • Kate Winslet: Mamy z DiCaprio bardzo bliską relację

  ...​Od czasu "Titanica" nieprzerwanie kwitnie przyjaźń Kate Winslet i Leonardo DiCaprio. Para w swoich prywatnych konwersacjach lubi powracać do filmu, dzięki któremu się poznała.

 • Kate Winslet droga do Oscara

  Początki miała trudne, w szkole aktorskiej nie wróżono jej wielkiej kariery. Na przekór wszystkiemu odniosła sukces. Kate Winslet ma dziś na swoim koncie Oscara, trzy Złote Globy, dwie nagrody BAFTA, jedną Emmy. Już w marcu gwiazdę będzie można zobaczyć w roli bezwzględnej Jeannine Matthews w "Zbuntowanej", ekranizacji drugiej części serii bestsellerowych powieści Veroniki Roth.

 • Zdjęcia nastoletniej Kate Moss trafią pod młotek

  Pierwsze zdjęcia sesyjne nastoletniej Kate Moss zostaną zlicytowane 23 listopada w domu aukcyjnym Bloomsbury w Londynie. Szacuje się, że fotografie supermodelki wykonane przez Davida Rossa osiągną cenę po 1200 funtów za sztukę.

 • Rozwiązała największą zagadkę filmu "Titanic"

  DiCaprio nie wdrapał się na drzwi obok swojej ukochanej, w którą wcielała się Kate Winslet. Zdaniem wielu fanów filmu było tam dostatecznie dużo miejsca na to, by uratowali się oboje. Teraz odpowiedzi na to pytanie udzieliła Beth Medeiros, użytkowniczka TikToka, która publikuje tam pod pseudonimem mrsmedeiros.