• Informacje na temat:

  kate rozz syn

Artykuły na temat: kate rozz syn
 • Piotr Adamczyk unieważni ślub kościelny z Kate Rozz? Podobno bardzo tego pragnie!

  ....  Aktor ma za sobą kilka związków zakończonych rozstaniem oraz nieudane małżeństwo. Czytaj dalej na następnej stronie Z Kate Rozz (35 l.) wziął ślub kościelny, czego żałuje do dzisiaj.  Zaledwie(...) decyzją syna o ślubie zaledwie po kilku miesiącach bliższej znajomości z Kate Rozz.  Pierwszy raz spotkali sięw 2009 roku w Paryżu na zdjęciach próbnych do zagranicznej kostiumowej produkcji.  Mieli...

 • Pierwsze wspólne święta

  Piotr Adamczyk po raz pierwszy zasiądzie w tym roku do wigilijnej wieczerzy jako mąż i... ojciec. Aktor spędzi święta w towarzystwie swojej ślicznej żony Kate, jej córki Mii i adoptowanego syna Shaantiego, którego traktuje jak własne dziecko.

 • Piotr Adamczyk i Kate Rozz: Pierwsze problemy?

  Czyżby miesiąc miodowy w związku Piotra Adamczyka i Kate Rozz dobiegł końca i para stanęła w obliczu pierwszych małżeńskich kłopotów?

 • Pokochał dzieci żony jak swoje

  Piotr Adamczyk uchodził za faceta, który uwielbia piękne kobiety, ale nie lubi zobowiązań. A tu taka odmiana! Ożenił się i stara się... o syna!

 • Adamczyk tęskni za dziećmi Kate!

  Piotr najpierw z ulgą zakończył związek z Kate Rozz, a potem uświadomił sobie, że stracił nie tylko żonę, ale i dzieci...

 • Adamczyk i Rozz tylko udają, że się pogodzili

  To było triumfalne wejście. Piotr Adamczyk (40) i Kate Rozz (32) zjawili się na imprezie "Polacy z Werwą", trzymając się za ręce, rozdając dookoła uśmiechy i wyraźnie grzejąc się w błyskach fleszy(...) nieautentyczność początkowych zachowań pary. "Potem prawie się do siebie nie odzywali" - zauważa informator "Na Żywo". Choć Piotrek i Kate nie odstępowali się na krok, nie wyglądali na szczególnie zadowolonych...

 • Adamczyk nie chce mieć nic wspólnego z dziećmi Kate?

  Zaledwie osiem miesięcy (para pobrała się 8 stycznia) wystarczyło, by Piotr i Kate Rozz (33 l.) przekonali się, jak wiele ich różni. Dziś ich wspólne życie między Warszawą a Paryżem w niczym nie(...) zaadoptuje syna Kate, Shantiego (chłopiec został wzięty z domu dziecka), teraz raczej ogranicza kontakty z nim i 7-letnią Mią, córką Rozz z pierwszego małżeństwa ze znanym francuskim biznesmenem. Plotki...

 • Mama Piotra Adamczyka (41 l.) polubiła Weronikę Rosati (30 l.) do tego stopnia, że traktuje ją jak własną córkę. Kate Rozz nigdy nie okazywała tyle sympatii.

 • Nagrał bajkę dla synka!

  Piotr Adamczyk, czyli Andrzej Zawadzki z "Przepisu na życie", czeka na orzeczenie sądu, dzięki któremu zostanie... ojcem. Adoptowany syn jego żony, Kate Rozz, już od jakiegoś czasu nazywa Piotra tatą. Specjalnie dla Shaantiego aktor nagrał audiobooka z nieśmiertelnym "Pinokiem".

 • Znajomi Adamczyka: Piotr tęskni za Kasią!

  Piotr Adamczyk (41 l.) podobno bardzo ciężko znosi rozstanie z Kate Rozz (32 l.). Aktor nie tylko uczęszcza na terapię, ale i radzi się znajomych.