• Informacje na temat:

  kate syn

Artykuły na temat: kate syn
 • Niezależna Kate Beckinsale

  Kate Beckinsale, gwiazda przeboju "Pearl Harbor" , prowadzi negocjacje w prawie swego występu w niezależnym obrazie zatytułowanym "Laurel Canyon", nad którym pracuje scenarzystka i reżyserka Lisa Cholodenko ("High Art").

 • Jack Osbourne z Kate Moss?

  W plotka rskich mediach pojawiły się sugestie, że Jack Osbourne, 21-letni syn rockowego małżeństwa Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów, spotyka się z modelką Kate Moss (32 l.), byłą partnerką Pete'a Doherty'ego, lidera grupy Babyshambles. Podobno połączyć ich miała chęć wyjścia z nałogu narkotykowego.

 • ​Kate Hudson i Jimmy Fallon mogli być razem

  Kate Hudson wyznała Jimmy'emu Fellonowi, goszcząc w jego talk-show, że liczyła na randkę z nim, po tym jak poznali się podczas pracy nad filmem "U progu sławy". Ten jednak nie zareagował na jej zaloty.

 • Gwiazda "Dynastii" straciła syna

  Dla gwiazdy serialu "Dynastia", Kate O'Mary, sylwestrowa zabawa skończyła się długo przed północą. W ostatni dzień 2012 roku znaleziono bowiem w garażu jej domu ciało 48-letniego syna.

 • Edyta Górniak zaśpiewa dla księcia Williama i księżnej Kate

  ..."Fakt" podaje, że na widowni tego koncertu zasiądą członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej - księżna Kate i książę William. "Edyta nie może się doczekać. Losy rodziny królewskiej zawsze ją(...) Górniak . Według gazety po koncercie odbędzie się bankiet, podczas którego przewidziano czas na spotkanie wokalistki z księżną Kate i księciem Williamem. Podczas koncertu "Sto lat" w Royal Albert...

 • Kate Winslet: Każde dziecko z innym mężem

  Wydaje mi się, że jestem pracoholiczką. Mam problem, żeby przez jakiś czas nic nie robić, tylko się relaksować - mówi Kate Winslet.

 • ​Kate Winslet: Nie poddałam się i przezwyciężyłam swoją niepewność

  W młodości usłyszała, że powinna zadowolić się rolami "grubych dziewcząt". Zamiast tego, dzięki talentowi, determinacji i wierze w swoje możliwości, zawojowała Hollywood. Kate Winslet, zdobywczyni Oscara i jedna z najbardziej cenionych aktorek, skończyła właśnie 44 lata.

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  ..."Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • Kate Hudson zerwała zaręczyny

  Kate Hudson od czterech lat spotykała się z muzykiem Matthew Bellamy. Jednak przez trwający od kilku miesięcy kryzys, hollywoodzka aktorka postanowiła zerwać zaręczyny z frontmanem brytyjskiego zespołu Muse.

 • Kate Bush ponownie przerywa milczenie?

  Brytyjska wokalistka Kate Bush wyda w tym roku nowy album - poinformował przedstawiciel artystki.

Zdjęcia na temat: kate syn
Wideo na temat: kate syn
 • 5 lat temu William oświadczył się Kate!

  Właśnie mija piąta rocznica zaręczyn książęcej pary Wielkiej Brytanii. 16. listopada 2010 roku książę Karol oficjalnie ogłosił, że podczas wyprawy do Kenii William poprosił Kate Middleton o rękę. Od(...) widzów. Kate i William mają dwójkę dzieci - syna George’a i córkę Charlotte. (CNN Newsource/x-news)

 • Meghan i Harry oraz Kate i William łączą siły. Ale zwrot akcji!

  Od dawna sporo plotkuje się o rzekomym konflikcie między Meghan a Kate. Podobno panie wybitnie za sobą nie przepadają i doszło do tego, że skłóciły ze sobą także braci - Harry'ego i Williama. Jednak ostatnie wydarzenia mogą zadać kłam tym spekulacjom. Synowie Diany oraz ich żony połączyli siły. O co chodzi? Cała czwórka zaangażowała się w projekt związany ze zdrowiem psychicznym. Książęce pary

 • Książę George został wyśmiany przez jedną z dziennikarek za swoje lekcje baletu

  Książę George wyśmiany przez amerykańską dziennikarkę Larę Spencer. Podczas programu „Good Morning America” zażartowała z lekcji baletu chłopca. Pierworodny syn księcia Williama i Kate Middleton ma uczęszczać na nie w kolejnym semestrze swojej nauki. Spencer mówiąc o tym, zrobiła znaczącą przerwę i pozwoliła publiczności na śmiech. Sama też dołączyła do rozweselonego tłumu. „Książę William

Dyskusje na temat: kate syn