• Informacje na temat:

  kate w wannie

Artykuły na temat: kate w wannie
 • Netflix: Premiera serialu "Hotel Beau Sejour"

  Pewnego dnia, Kato (Lynn Van Royen), budzi się w pokoju hotelowym i odnajduje w wannie... swoje własne ciało. Od tej chwili dziewczyna stara się dopaść swojego mordercę. Może jej w tym pomóc pięć osób. Brzmi ciekawie? To fabuła belgijskiego serialu "Hotel Beau Sejour" (liczącego 10 odcinków). W serialu występują: Lynn Van Royen, Inge Paulussen, Kris Cuppens, Katrin Lochmann. Jesteś fanem...

 • Netflix: Zapowiedzi na marzec

  ...się w czasie" i dziewczyny, którą musi ocalić. Beau Sejour Pewnego dnia, Kato (Lynn Van Royen), budzi się w pokoju hotelowym i odnajduje w wannie... swoje własne ciało. Od tej chwili dziewczyna(...) wyzwania i odkryć prawdę, jaką przed nią ukrywano. W rolach głównych występują Kate del Castillo (Emilia Urquiza) oraz Erik Hayser (Diego Nava). The Originals Dzień później, 25 marca , do serwisu...

 • Kate Moss: Ciekawostki z życia skandalistki

  Jedna z najsłynniejszych modelek świata, Kate Moss, w czwartek obchodzi 40. urodziny. Biografia Brytyjki obfituje nie tylko w sukcesy zawodowe, ale również w skandale. O Kate napisano wiele, z morza informacji wybraliśmy kilka ciekawostek.

 • Iggy Pop podsumowuje

  Iggy Pop, jeden z prekursorów muzyki punkrockowej i idol wszelkich niepokornych duszy na muzycznej scenie, przygotował kompilację swoich najlepszych utworów. Podwójna płyta "A Million Prizes" ukaże się w połowie lipca.

 • Bo było jej za gorąco

  Znana z Spice Girls brytyjska piosenkarka Geri Halliwell nagrywa nowy album.

 • Kim jest Kasia Moś?

  Wśród 15. wykonawców, którzy wystąpią w krajowym finale 51. Konkursu Piosenki Eurowizja, znalazło się kilku zupełnych debiutantów. Jedną z nich jest 18-letnia Kasia Moś, urodzona w Rudzie Śląskiej uczennica maturalnej klasy Liceum Muzycznego w Bytomiu. Jak już informowaliśmy, muzykę na jej pierwszą płytę pisze Robert Janson, lider grupy Varius Manx. Za naszym pośrednictwem Kasia Moś postanowiła powiedzieć coś więcej o sobie.

 • Westlife: Powrót na szczyt

  Singel "You Raise Me Up" grupy Westlife zadebiutował na szczycie brytyjskiej listy przebojów. Irlandzki boysband powrócił na listę po rocznej przerwie, a nowe nagranie to już 13. singel, który w karierze kwartetu, działającego od 1998 roku dotarł na 1. miejsce.

 • Niedzisiejsza gwiazda pop

  Jessie Ware "Devotion", Universal