• Informacje na temat:

  kate we francji

Artykuły na temat: kate we francji
 • "Absolutnie fantastyczne": Śmierć Kate Moss

  Śmierć supermodelki Kate Moss to pomysł na zawiązanie akcji w kinowej wersji popularnego serialu BBC "Absolutnie fantastyczne". Pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji, w której w gościnnych epizodach zobaczymy na ekranie około 60 celebrytów i gwiazd show-biznesu.

 • Oscarowa rola Kate Winslet

  Dramat "Lektor" Stephena Daldry'ego z nagrodzoną Oscarem Kate Winslet w roli głównej oraz biograficzny "W." Olivera Stone'a o byłym prezydencie USA George'u W. Bushu to jedne z tytułów, które trafią w piątek do polskich kin.

 • Kate Winslet i Leonardo DiCaprio razem na wakacjach

  ...​Przyjaźń Kate Winslet i Leonardo DiCaprio najwyraźniej się umacnia. Para została sfotografowana na wspólnych wakacjach na południowym wybrzeżu Francji.

 • Kate Rozz życzy szczęścia Adamczykowi i Rosati

  Była żona Piotra Adamczyka, 34-letnia Kate Rozz, deklaruje, że nie czuje do niego żalu, jeśli związał się z Weroniką Rosati. Zakochanej parze życzy szczęścia. A czy jej serce skradł ostatnio jakiś mężczyzna? "Jestem szczęśliwą singielką" - przyznaje.

 • Jankesi najeżdżają Francję

  ..., które zaprezentuje sam twórca, znajdzie się jego ostatnia produkcja - "Rozwód po francusku" z Naomi Watts i Kate Hudson, a w ramach przeglądu osiągnięć Eda Harrisa widzowie obejrzą m.in. "Pollocka...

 • Sopot 2004: Niemen, Krawczyk i Francja

  Znany jest już program tegorocznego festiwalu w Sopocie. Pierwszy wieczór poświęcony będzie pamięci Czesława Niemena; 40-lecie kariery będzie też świętował Krzysztof Krawczyk. Gwiazdami drugiego koncertu, "Vive la France!", będą Patricia Kaas, In-Grid i Kate Ryan. Impreza odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia.

 • K. Beckinsale: Bond w spódnicy

  Kate Beckinsale ( "Pearl Harbor" , "Underworld" , "Van Helsing" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Daisy Scarlett: Semper Occultus". Scenariusz filmu powstał specjalnie dla aktorki, jednak producenci przedstawili go wcześniej wielu innym gwiazdom sceny i ekranu. Teraz projekt powrócił do Kate Beckinsale.

 • Pierwsze wspólne święta

  Piotr Adamczyk po raz pierwszy zasiądzie w tym roku do wigilijnej wieczerzy jako mąż i... ojciec. Aktor spędzi święta w towarzystwie swojej ślicznej żony Kate, jej córki Mii i adoptowanego syna Shaantiego, którego traktuje jak własne dziecko.

 • Wenecja: Polański o Złotego Lwa

  ...22 tytuły - wśród nich nowy obraz Romana Polańskiego "Carnage", z Kate Winslet i Jodie Foster - będą walczyć o Złotego Lwa na 68. festiwalu w Wenecji. Międzynarodowe święto kina rozpocznie się w środę 31 sierpnia. Potrwa 11 dni.

 • Weekend w kinie: Śmiechu warte

  Komedie z Hollywood ("Ghostbusters. Pogromcy duchów"), Polski ("Kamper") i Francji ("Facet na miarę") są wśród sześciu filmów, które zadebiutują na ekranach naszych kin w piątek, 15 lipca.

Zdjęcia na temat: kate we francji
Wideo na temat: kate we francji
 • Kate Rozz: Spełniłam swoje marzenia

  Kate Rozz wyznała, że zawsze marzyła o tym, by mieszkać w Paryżu. Do stolicy Francji zaprowadziły ją... konie. (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)