• Informacje na temat:

  kate windsor

Artykuły na temat: kate windsor
 • Księżna Kate i książę William szykują się do przejęcia obowiązków?!

  Po medialnej kompromitacji księcia Andrzeja i wyjściu ze ścisłej rodziny Meghan Markle (38 l.) i Harry’ego (35 l.), pierwsze skrzypce grać będzie „słynna piątka”, czyli księżna Kate (38 l.) i książę William (38 l.) z trójką swoich dzieci. Czyżby już czuli się jak następcy tronu? Wszystko na to wskazuje!

 • Kate Bush powiesi order na... choince

  Wokalistka i kompozytorka Kate Bush odebrała rąk królowej Elżbiety II Order Imperium Brytyjskiego za wybitny wkład w rozwój muzyki popularnej. Gwiazda oznajmiła, że prestiżowe odznaczenie wykorzysta jako... ozdobę choinkową.

 • Księżna Kate i książę William dzięki trzeciemu dziecku unikną klątwy Windsorów?

  Na początku września oficjalnie ogłoszono, że księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) po raz trzeci zostaną rodzicami. Do tej pory w mediach pojawiają się coraz to nowe doniesienia na temat ciąży i „royal baby”. Jedna z wieści niesie, że na decyzję o następnym potomku wpływ miała… chęć uniknięcia klątwy Windsorów!

 • Elton John: Ponad milion dolarów na rzecz walki z AIDS

  Elton John, brytyjski muzyk i wokalista, zebrał podczas charytatywnego przyjęcia dla sławnych osobistości, zorganizowanego w czwartek, 5 lipca, w jego posiadłości w angielskim Windsorze, imponującą kwotę 1.3 miliona dolarów! Pieniądze zostaną przeznaczone na walkę z AIDS. Gospodarza najbardziej ucieszył anonimowy datek na kwotę 300 tys. dolarów.

 • Księżna Kate czuwa przy siostrze! Opuści ważną uroczystość!

  Jeszcze niedawno Brytyjczycy świętowali ślub księcia Harry’ego (33 l.) i księżnej Meghan (36 l.), a już rozpoczęły się przygotowania do kolejnego ślubu. Sakramentalne „tak” powiedzą sobie księżniczka Eugenia i jej narzeczony Jack Brooksbank. Jednak na tej uroczystości zabraknie samej księżnej Kate (36 l.)!

 • Przerażająca sytuacja w Wielkiej Brytanii. William i Kate okazują wsparcie!

  ...także William i Kate oraz ich dzieci. Nagranie pokazała stacja "BBC One" w trakcie programu "Big Night In", a filmik natychmiast stał się hitem internetu.  Fanów rodziny królewskiej szczególnie zachwyciła reakcja księżniczki Charlotte, która nie zdążyła jeszcze wyjść za domu, a już klaskała. W akcję włączyli się także książę Karol i księżna Camilla. Bez wątpienia wsparcie ze strony Windsorów...

 • Księżna Kate zwierza się właśnie jej ze swoich sekretów! Problemów nie brakuje!

  Z synową Elżbiety II, hrabiną Zofią, żona Williama dogaduje się jak z nikim innym. Panie zaprzyjaźniły się, a Kate może zwierzyć się hrabinie ze wszystkich swoich sekretów. A tych ostatnio nie brakuje, więc panie mają powody do rozmów...

 • Księżna Kate i książę William byli przerażeni tym wypadkiem! Zawiniła ochrona?!

  Podczas jazdy samochodem, w którym byli księżna Kate (37 l.) i książę William (34 l.) o mały włos nie doszło do tragedii, która zrujnowałaby prestiż policji. Ochrona królewskiej rodziny Windsorów jest kosztowna i ryzykowna, jednak mało kto wie, jak wygląda to od zaplecza.

 • Książę Harry odwołał imprezę urodzinową ze względu na Kate!

  Książę Harry (30 l.) nie wyobraża sobie, że na jego imprezie urodzinowej mogłoby zabraknąć księżnej Kate (32 l.). Ze względu na nią przełożył uroczystość!

 • Maria Borrallo: Wszystkie sekrety niani dzieci Kate i Williama!

  To jej księżna Kate powierza swoje ukochane dzieci. Maria Borallo to postać fascynująca i niezwykle tajemnicza. Jakie sekrety skrywa?