• Informacje na temat:

  kate winslet leonardo dicaprio

Artykuły na temat: kate winslet leonardo dicaprio
 • Leonardo DiCaprio i Kate Winslet razem?

  ..."Leo DiCaprio wciąż kocha Kate Winslet" - przekonuje amerykański "Star Magazine". Według źródła, które ma być zaznajomione z sytuacją, aktor "żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał". Na potwierdzenie swych rewelacji magazyn opublikował dwuznaczne zdjęcia pary.

 • Kate Winslet i Leonardo DiCaprio razem na wakacjach

  ...​Przyjaźń Kate Winslet i Leonardo DiCaprio najwyraźniej się umacnia. Para została sfotografowana na wspólnych wakacjach na południowym wybrzeżu Francji.

 • Leonardo DiCaprio: Zagra wszystko

  Za kilkanaście lat jego nazwisko będziemy wymieniać jednym tchem z wielkimi Hollywood: Alem Pacino, Robertem De Niro oraz Dustinem Hoffmanem. Obchodzący w poniedziałek, 11 listopada, 45. urodziny Leonardo DiCaprio udowodnił już jednak nie raz, że potrafi zagrać dosłownie wszystko.

 • Kate Winslet: Mamy z DiCaprio bardzo bliską relację

  ...​Od czasu "Titanica" nieprzerwanie kwitnie przyjaźń Kate Winslet i Leonardo DiCaprio. Para w swoich prywatnych konwersacjach lubi powracać do filmu, dzięki któremu się poznała.

 • "Titanic": Wyznanie Kate Winslet

  Finał filmu "Titanic", w którym Jack Dawson (grany przez Leonardo DiCaprio) poświęca swoje życie i tonie przy tratwie, na której leży jego ukochana - Rose DeWitt Bukater (Kate Winslet) przeszedł już do historii kina jako jedna z najbardziej pamiętnych scen. Od lat trwają spekulacje: Czy na tratwie było miejsce dla Leo? Na to pytanie zdecydowała się odpowiedzieć sama Kate Winslet.

 • Kate Winslet znów z DiCaprio

  Dramat Sama Mendesa "Droga do szczęścia", z nagrodzoną Złotym Globem Kate Winslet w roli głównej, oraz polska komedia "Idealny facet dla mojej dziewczyny" w reżyserii Tomasza Koneckiego i najnowszy film niemieckiej reżyserki Doris Dörrie "Hanami - Kwiat wiśni" trafią w piątek do polskich kin. Na deser - francuski klasyk: "Czterysta batów" Francoisa Truffauta.

 • Oscar dla Kate Winslet!

  Leonardo DiCaprio już wie, kto otrzyma Oscara dla najlepszej aktorki. Partner Kate Winslet w "Drodze do szczęścia" uważa, że od dawna zasługuje ona na statuetkę Akademii.

 • Leonardo DiCaprio u Tarantino!

  Po tygodniach spekulacji wiadomo już na pewno, że Leonardo DiCaprio jest coraz bliżej występu w nowym filmie Quentina Tarantino "Django Unchained".

 • "Titanic" prześladuje Kate Winslet

  Angielska aktorka Kate Winslet, mimo wielu znakomitych ról, nadal utożsamiana jest głównie z występem w przeboju kinowym "Titanic". Ku jej utrapieniu, widzowie często proszą ją o autograf na zdjęciu, będącym... kadrem słynnej sceny topless z tego filmu.

 • Pragnienie Leonardo DiCaprio

  Fakt, że Leonardo DiCaprio jest gwiazdą kina, nie ulegał wątpliwości już w chwili, kiedy aktor po raz pierwszy pojawił się na ekranie. Wraz z upływem czasu poziom jego aktorstwa wzrasta, ponieważ(...). Ale moje imię przestało nagle odnosić się do mnie. Kate Winslet czuła się identycznie. Powszechna uwaga skupiała się jednak na mnie z powodu tych wszystkich nastolatek, które po kilka razy chodziły...

Wideo na temat: kate winslet leonardo dicaprio
 • "Titanic"

  Cameron James Cameron, twórca "Terminatora", "Otchłani" i "Prawdziwych kłamstw" przedstawia historię katastrofy transatlantyka "Titanic", którą oglądamy oczami Leonardo DiCaprio ("Romeo i Julia") i Kate Winslet ("Rozważna i romantyczna"). Realizacja "Titanica" była przedsięwzięciem bez precedensu: w specjalnie zbudowanym studio na wybrzeżu Atlantyku stanęła replika "Titanica" w pełnej niemal

Dyskusje na temat: kate winslet leonardo dicaprio
 • Re: "Barwy szczęścia": Paweł poleci do Hollywood?

  Haha dobre to jest na prawdę :) I okaże się że w tym filmie zagra Johnny Depp, Brad Pitt,Angelina Jolie,Colin Farrell, David Beckham wraz z Victoria Beckham,Leonardo DiCaprio,Kate Winslet,Claire Danes,Margot Robbie,George Clooney i Ed O'Neill.