• Informacje na temat:

  kate winslet zdjęcia

Artykuły na temat: kate winslet zdjęcia
 • Kate Winslet na zdjęciu z kolejnej części "Avatara"

  Jak na produkcję, która według wielu szacunków ma kosztować miliard dolarów, twórcy powstających równocześnie filmów „Avatar 2” i „Avatar 3” nie rozpieszczają materiałami z planu. Na oficjalnych kontach filmu w serwisach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie, na którym można zobaczyć czworo występujących w filmie aktorów. Wśród nich nowi w obsadzie Kate Winslet i Cliff Curtis.

 • Leonardo DiCaprio i Kate Winslet razem?

  ..."Leo DiCaprio wciąż kocha Kate Winslet" - przekonuje amerykański "Star Magazine". Według źródła, które ma być zaznajomione z sytuacją, aktor "żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał". Na potwierdzenie swych rewelacji magazyn opublikował dwuznaczne zdjęcia pary.

 • Jak rozebrać Kate Winslet?

  Zdjęcia nagiej Kate Winslet będzie można oglądać na nowej wystawie włoskiego fotografa Mario Testino, zatytułowanej "Todo o Nada".

 • Kate Winslet dołącza do obsady sequeli "Avatara"

  Kate Winslet i James Cameron ponownie spotkają się planie filmowym. Aktorka, która pracowała z reżyserem przy realizacji filmu "Titanic", dołączyła do obsady sequeli "Avatara".

 • Oscarowa rola Kate Winslet

  Dramat "Lektor" Stephena Daldry'ego z nagrodzoną Oscarem Kate Winslet w roli głównej oraz biograficzny "W." Olivera Stone'a o byłym prezydencie USA George'u W. Bushu to jedne z tytułów, które trafią w piątek do polskich kin.

 • Kate Winslet super-agentką?

  Kate Winslet ( "Titanic" , "Zakochany bez pamięci" ) została nową kandydatką do roli super-agentki Daisy Scarlett. Wszystko przez Naomi Watts ( "King Kong" , "21 gramów" ), która pierwotnie miała wcielić się w postać Daisy Scarlett, a teraz rozważa propozycję wystąpienia u boku Bonda - poinformował serwis Moviehole.net.

 • Kate Winslet przeciwko foie gras

  Zdobywczyni Oscara Kate Winslet wspiera kampanię organizacji People for Ethical Treatment of Animals (PETA) apelując do czołowych szefów kuchni w Wielkiej Brytanii, aby wycofali ze swoich menu - foie gras.

 • Kolejny dublet dla Kate Winslet?

  Po dwóch Złotych Globach - Kate Winslet ma szansę na kolejny dublet. Aktorka otrzymała dwie nominacje do prestiżowej nagrody BAFTA (British Academy Film and Television Awards).

 • Kate Winslet: "Aktorzy zasługują na więcej"

  Kate Winslet uważa, że aktorzy - mężczyźni zasługują na większe honoraria niż kobiety, bo to oni przyciągają tłumy. Młoda gwiazda, znana doskonale m.in. z "Titanica", ostro skrytykowała feministki narzekające, że w tej branży nie ma równouprawnienia.

 • Kate Winslet: "Nie" dla Allena

  Kilkanaście dni temu media obiegła informacja, że Kate Winslet ( "Titanic" , "Życie za życie" ) zagra w najnowszym filmie Woody'ego Allena ( "Koniec z Hollywood" , "Życie i cała reszta" ). Aktorka postanowiła jednak wycofać się w projektu, kiedy zorientowała się, że napięte zawodowe kalendarze jej i jej męża nie pozostawią wiele czasu na kultywowanie życia rodzinnego.