• Informacje na temat:

  kathryn bigelow zdjęcia

Artykuły na temat: kathryn bigelow zdjęcia
 • Kathryn Bigelow kręci dla HBO

  Nominowana do Oscara Kathryn Bigelow ("The Hurt Locker") wyreżyseruje pilotażowy odcinek serial u HBO "The Miraculous Year" według scenariusza Johna Logana - czytamy na portalu The Playlist.

 • Bigelow o zabiciu bin Ladena

  W swoim nowym filmie Kathryn Bigelow, autorka nagrodzonego 6 Oscarami "The Hurt Locker. W pułapce wojny", ponownie opowie o amerykańskich żołnierzach na Bliskim Wschodzie.

 • Powstaje remake "Na fali"

  Ruszyły zdjęcia do thrillera zatytułowanego "Point Break", z udziałem Édgara Ramíreza, Luke'a Braceya, Raya Winstone'a, Teresy Palmer i Delroya Lindo. To nowa wersja słynnego filmu "Na fali" z Keanu Reevesem i Patrickiem Swayze w rolach głównych.

 • "Nie" dla filmu o bin Ladenie

  Mieszkańcy Indii wyrażają swoją niechęć co do najnowszego filmu Kathryn Bigelow o losach Osamy bin Ladena. Nie zgadzają się, aby zdjęcia kręcone były w ich państwie.

 • "Hurt Locker" z nagrodą krytyków

  Wyreżyserowany przez Kathryn Bigelow obraz "The Hurt Locker" zdobył uznanie krytyków z Los Angeles Film Critics Association. W niedzielę, 13 grudnia, organizacja przyznała mu nagrodę za najlepszy film roku i najlepszą reżyserię - poinformował magazyn "Variety".

 • "Wróg nr 1" triumfuje w Nowym Jorku

  "Wróg nr 1" Kathryn Bigelow to najlepszy film minionego roku według krytyków filmowych z Nowego Jorku. To jedna z najbardziej cenionych grup dziennikarskich zajmujących się kinem w USA.

 • Oscary: "The Hurt Locker" triumfuje

  "The Hurt Locker" otrzymał aż 6 statuetek i zdystansował "Avatara" i "Bękarty wojny" podczas dzisiejszej gali rozdania Oscarów. Wojenny obraz został nagrodzony m.in. za najlepszy film, najlepszą reżyserię (Kathryn Bigelow) i najlepszy scenariusz oryginalny (Mark Boal).

 • Oscary: 9 nominacji dla "Avatara"

  "Avatar" Jamesa Camerona i "The Hurt Locker" w reżyserii jego byłej małżonki - Kathryn Bigelow z 9 nominacjami przewodzą stawce kandydatów do tegorocznych Oscarów. O nagrodę Akademii powalczy też polski dokument Bartka Konopki "Królik po berlińsku" .

 • Oscarowe filmy w polskich kinach

  Kolejne filmy walczące o tegoroczne Oscary, nominowany do pięciu statuetek "Wróg numer jeden" Kathryn Bigelow, czyli historia poszukiwań Osamy bin Ladena i "Poradnik pozytywnego myślenia" Davida O. Russella z ośmioma nominacjami wchodzą w piątek do kin w Polsce.

Wideo na temat: kathryn bigelow zdjęcia
 • Wróg numer jeden

  Był najbardziej poszukiwanym człowiekiem na świecie. Polowały na niego setki agentów wielu tajnych służb. Wydawało się, że jest nieuchwytny. Osama bin Laden. Jednak dzięki uporowi i zdecydowaniu młodej agentki CIA niemożliwe stało się faktem. Grupa najlepiej wyszkolonych amerykańskich marines wytropiła kryjówkę najgroźniejszego terrorysty wszech czasów. I w końcu padł rozkaz: zlikwidować...

 • Wizyta

  Film opowiada historię przeciętnej amerykańskiej rodziny, w której dzieje się coś złego. Coś naprawdę złego... Brat i siostra po tygodniu spędzonym u dziadków zaczynają zachowywać się dziwnie. Wkrótce matka odkrywa, że jej rodzice mają pewien mroczny sekret.

 • Złodziej tożsamości

  Jason Bateman ("Szefowie wrogowie") oraz Melissa McCarthy ("Druhny") to gwiazdy najnowszej produkcji komediowej "Złodziej tożsamości" /Identity Theft/, w której całkiem zwyczajny facet musi sięgnąć po nadzwyczajne środki, żeby oczyścić swoje dobre imię. Kiedy okazuje się, że ktoś podszywa się pod jego osobę jest zmuszony okiełznać swoje emocje i wyrównać rachunki, które osiągnęły już dość kosmiczną wysokość. Nieograniczone fundusze na karcie kredytowej pozwoliły Dianie (McCarthy) korzystać z...