• Informacje na temat:

  katie holmes i tom cruise rozwód

Artykuły na temat: katie holmes i tom cruise rozwód
 • Tom Cruise: Złoty chłopiec

  ...) i Katie Holmes (w trakcie rozwodu). Autor wydanej ostatnio biografii Cruise'a twierdzi, że Holmes została wybrana w castingu na żonę gwiazdora przez duchowego przywódcę scjentologów (i że kolejny(...) uśmiech - Cruise regularnie umieszczany jest na listach najprzystojniejszych i najseksowniejszych mężczyzn. Nie wszyscy jednak sądzą, że należą mu się te tytuły. Za "chroniczny narcyzm" i "absurdalną...

 • Tom Cruise kończy 50 lat!

  Amerykański aktor Tom Cruise, gwiazda filmów "Jerry Maguire", "Top Gun", "Urodzony 4 lipca", kończy we wtorek, 3 lipca, 50 lat. Współpracował m.in. ze Stanleyem Kubrickiem, Stevenem Spielbergiem, Oliverem Stonem i Brianem De Palmą. Zdobył trzy nominacje do Oscara. Kilka dni temu jego żona Katie Holmes wniosła pozew o rozwód i wyłączną opiekę nad ich 6-letnią córką Suri. To nie najlepszy prezent...

 • Katie Holmes: Wszystko dla córki

  Widzowie poznali ją jako Joey z serialu "Jezioro marzeń". Później próbowała zaistnieć na dużym ekranie. Była dziewczyną Batmana i żoną Adama Sandlera w jednym z najgorszych filmów dekady. Największy rozgłos przyniosły jej jednak sprawy prywatne - małżeństwo z Tomem Cruisem rozwijające się w cieniu kościoła scjentologicznego. 18 grudnia 2018 roku Katie Holmes skończyła 40 lat.

 • Tom Cruise zarabia najwięcej

  Wciąż nie cichną plotki i spekulacje na temat rozwodu Toma Cruise'a i Katie Holmes. Gwiazdor może się jednak pocieszyć... tytułem najlepiej zarabiającego aktora w Hollywood według "Forbesa".

 • Uwolniła się od Toma Cruise'a!

  Katie Holmes przerażają mężczyźni, którzy śledzą ją na zlecenie męża. Boi się jego prawników i sojuszników pracujących w sądach. Jak oka w głowie pilnuje córki... Ale hollywoodzka aktorka pierwszą rundę wygrała! Tom Cruise podpisał umowę rozwodową.

 • Tom Cruise: Sekta ma duży wpływ na jego życie

  Każdy, kto choć trochę interesuje się kinem, wie, kim jest Tom Cruise. Bo trudno nie znać aktora, który zagrał w 45 filmach. I to jakich! Gwiazdor wygrywa też różne rankingi, między innymi na najlepiej ubranego aktora. Ale choć kariery i sławy można mu pozazdrościć, gorzej bywa z życiem prywatnym.

 • Cruise wrócił do pracy po rozwodzie

  Amerykański aktor Tom Cruise wrócił już do pracy po ustaleniu warunków rozwodu ze swą żoną, Katie Holmes. Gwiazdor został przyłapany przez fotografów, gdy dojeżdżał na plan swego najnowszego filmu "Oblivion".

 • Cameron Diaz znów w akcji

  ...i Cruise z całą swoją rodziną - żoną Katie Holmes i swoimi dziećmi, Connorem, Isabellą i Suri - wykorzystali przypadający w Halloween dzień zdjęciowy na przedmieściach Bostonu, by w przebraniu zapukać do(...) bójki z chłopakami. Z wielką ochotą zgodziłam się więc na udział w tym filmie. To takie ekscytujące - pędzić na motocyklu, obejmując w pasie Toma Cruise'a... Tom wystąpił w tak wielu filmach akcji, że...