• Informacje na temat:

  katie holmes kennedy

Artykuły na temat: katie holmes kennedy
 • Katie Holmes: Wszystko dla córki

  Widzowie poznali ją jako Joey z serialu "Jezioro marzeń". Później próbowała zaistnieć na dużym ekranie. Była dziewczyną Batmana i żoną Adama Sandlera w jednym z najgorszych filmów dekady. Największy rozgłos przyniosły jej jednak sprawy prywatne - małżeństwo z Tomem Cruisem rozwijające się w cieniu kościoła scjentologicznego. 18 grudnia 2018 roku Katie Holmes skończyła 40 lat.

 • Katie Holmes jako Jackie Kennedy

  Pierwsza dama Ameryki. Ikona stylu. Jackie Kennedy była i jest uwielbiana przez twórców z Hollywood. Najsłynniejsze aktorki marzą, by chociaż przez chwilę wcielić się w nią na ekranie. Taką szansę otrzymała Katie Holmes w 2010 roku, gdy wygrała casting do miniserialu "The Kennedys".

 • Holmes zagra Jackie Kennedy

  Katie Holmes zagra najbardziej popularną Pierwszą Damę w historii USA, Jackie Kennedy, w nowej telewizyjnej mini-serii.

 • Serial z Katie Holmes zdjęty

  Emisja mini-serialu "The Kennedys" z główną rolą Katie Holmes została odwołana w związku ze skargami członków jednej z najpopularniejszych rodzin w Ameryce.

 • Katie Holmes w komediowym wydaniu

  ...- W moim domu raczej się nie krzyczy - mówi Katie Holmes, porównując swoje życie rodzinne do sytuacji bohaterek, w które wciela się w dwóch nowych filmach z jej udziałem.

 • "Rodzina Kennedych" już w Polsce

  Kontrowersyjna opowieść o lojalności wobec rodziny i poddaniu się woli dominującego ojca. Jak bracia Kennedy dochodzili do władzy, ulegali namiętnościom i co poświęcili dla wyższej idei?

 • Natalie Portman jako Jackie Kennedy

  To będzie duże aktorskie wyzwanie! Natalie Portman ("Czarny łabędź", "Kochanice króla", "V jak vendetta") zagra żonę prezydenta Johna F. Kennedy'ego - Jackie. Akcja filmu skupi się na następstwach zabójstwa prezydenta Stanów Zjednoczonych w listopadzie 1963 roku.

 • Tom Cruise i Złote Maliny

  Cruise jest nominowany w tej kategorii za swoje anty-psychiatryczne tyrady oraz za publiczne występy ze swoją narzeczoną Katie Holmes, m.in. w telewizyjnym show Oprah Winfrey, zaręczyny na wieży Eiffela oraz za infomację o "małym Tomie", którego spodziewa się para. O tytuł najgorszego aktora z Cruisem walczyć będą Will Ferrell ( "Czarownica" ), Jamie Kennedy ("Son of the Mask"), The Rock ( "Doom...