• Informacje na temat:

  kawa marek

Artykuły na temat: kawa marek
 • Świeża kawa na śniadanie

  Świeża kawa i nowe pytanie na śniadanie. TVP postanowiła wprowadzić zmiany do swoich porannych programów.

 • Nowi prowadzący w "Kawie czy herbacie?"

  Od 7 września, w programie "Kawa czy herbata?" pojawi się nowa para prowadzących. W każdy poniedziałek, o godz. 6.00 rano widzów przywitają Odeta Moro-Figurska oraz Jerzy Petersburski.

 • "Kawa czy herbata?" w podróży

  Rozmawiają na każdy temat. Latem będą jeździć po Polsce. Nie straszna im zła pogoda ani zabójczo wczesna pora. Paulina Chylewska i Marek Zając to nieustraszony duet dziennikarski.

 • "Kawa czy herbata?" w weekendy

  Od 24 stycznia telewizyjna Jedynka wprowadza nową scenografię do programu "Kawa czy herbata?". Jak informuje nadawca , będzie ona multimedialna, przez co program ma stać się bardziej dynamiczny. Z kolei od 29 stycznia "Kawa czy herbata?" będzie emitowana także w weekendy. Tym samym "Dzień Dobry TVN" doczeka się mocnego konkurenta w sobotnie i niedzielne poranki. Weekendowe wydania śniadaniowego...

 • Marek Koterski nagrodzony w Tarnowie

  Filmowej okazał się jednak Marek Koterski za "Wszyscy jesteśmy Chrystysami" . "To film ważny, z przesłaniem" - tak tłumaczył uznanie tego filmu za najlepszy Marcin Kawa z jury młodzieżowego. "To pierwsza nagroda dla tego filmu, Marek ciężko pracował przy nim" - dziękował w imieniu Koterskiego reżyser Jacek Bromski - prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Specjalną nagrodę jury otrzymał również...

 • Clooney reklamuje kawę

  George Clooney po raz kolejny podjął współpracę z marką Nespresso, producentem kawy. Aktor zagrał główną rolę w trwającym dwie minuty filmie reklamowym "George who?" w reżyserii zdobywcy Oscara Benett'a Miller'a. W roli operatora towarzyszył mu Rodrigo Prieto, autor zdjęć do filmu "Brokeback Mountain".

 • Przystanek Woodstock 2016: Poparzeni Kawą Trzy wracają na festiwal

  ...bawią się przed telewizorami w rytm "Kawałka do tańca" podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak "Byłaś dla mnie...

 • Plany Marka Piekarczyka

  Marek Piekarczyk znany jest wszystkim jako frontman niezwykle popularnej w latach 80. grupy TSA. Fani rocka na pewno pamiętają go również z zespołu Ball's Power. Jak powiedział wokalista w wywiadzie dla "Życia Warszawy", jego plany na przyszłość są głównie związane z TSA, ale nie wyłącznie.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (1-3 października) w polskich kinach zadebiutuje aż sześć tytułów - nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Ono" , czarno-biały obraz Jima Jarmuscha "Kawa i papierosy" , thriller "Zakładnik" , z Tomem Cruise'em w roli głównej, amerykański dramat "Pamiętnik" , przygodowa opowieść "W 80 dni dookoła świata" oraz "Atrakcyjny pozna Panią..." Marka Rębacza.

 • Bill Murray: Garfield po raz drugi

  Bill Murray ( "Między słowami" , "Kawa i papierosy" ), który użyczył swego głosu tytułowemu bohaterowi filmu "Garfiled" , zgodził się na udział w sequelu opowieści o najsłynniejszym kocie świata. Prace nad scenariuszem drugiej części przebojowej animacji rozpoczęły się w kwietniu tego roku.

Wideo na temat: kawa marek
 • "M jak miłość": Marek poznaje prawdę!

  Marek wpada do domu na kawę… A rodzina wita go z minami jak na pogrzebie. I nagle Lucjan wypala: "Synu, zostaniesz dziadkiem!". Jak Marek zareaguje na tę szokującą wiadomość?

Dyskusje na temat: kawa marek