• Informacje na temat:

  kawalerskie

Artykuły na temat: kawalerskie
 • Janusz Józefowicz odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

  Postanowieniem prezydenta Andrzeja Dudy Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne osiągnięcia w pracy artystycznej i twórczej odznaczony został Janusz Józefowicz, choreograf, reżyser, scenarzysta, twórca musicalu "Metro" i dyrektor artystyczny Teatru Studio Buffo.

 • Hiphopowy wieczór kawalerski

  Brytyjski komik Russel Brand poprosił raperów Jay'a-Z i Kanye Westa o zorganizowanie tradycyjnego przedślubnego wieczoru kawalerskiego. Impreza miałaby potrwać kilka dni i odbywać się w kilku miastach.

 • Wieczór kawalerski Eltona

  W poniedziałek, 19 grudnia, w londyńskim klubie "Too2Much", odbędzie się wieczór kawalerski 58-letniego Eltona Johna. Wokalista dwa dni później, w środę, 21 grudnia, zawrze związek ze swoim długoletnim partnerem Davidem Furnishem (43 l.).

 • Krzyż Kawalerski dla Tadeusza Nalepy

  Tadeusz Nalepa został w piątek, 7 listopada, odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za swoją twórczość artystyczną. Aktu dekoracji dokonał - w imieniu prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego - sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta, Dariusz Szymczycha.

 • "Kac Wawa": Wieczór kawalerski po polsku

  ...wersja wieczoru kawalerskiego kręcona jest w technologii 3D. Sytuacja ta wymusiła na ekipie pełną koncentrację. "Praca była trudna, ponieważ wszystkie ustawienia światła i miejsc, w których znajdują się...

 • Budka Suflera z Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski

  Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył członków zespołu rockowego Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego, Romualda Lipko, Tomasza Zeliszewskiego. Grupa kończy w tym roku swoją działalność.

 • (Nie)pamiętne filmowe imprezy

  Nikt tak nie imprezuje jak Amerykanie. Po prostu nikt. A przynajmniej w filmach, bo za wielką wodą studenckie balangi, koleżeńskie libacje i efektowne wieczory kawalerskie podniesiono do rangi rozrywkowej sztuki...

 • Matthew McConaughey: Epizod w przyczepie

  Od lat Matthew McConaughey jest ustatkowanym mężem i ojcem trojga dzieci. Ale w okresie kawalerskiego życia, gdy już był znanym aktorem, zdecydował się na odważny ruch - przeprowadził się z mieszkania do przyczepy kempingowej. 4 listopada gwiazdor obchodzi 50. urodziny.

 • Żebrowski: Poznał żonę, gdy miała... 5 lat

  Bardzo długo krytykowano go za utrzymywanie kawalerskiego stanu. Pisano, że aktor myśli tylko o karierze i nie jest zdolny do dojrzałych związków.

 • Michael Douglas chwali Rosati

  Na ekranach kin od tygodnia możemy śledzić imprezowe przygody czwórki kumpli, którzy wybrali się do Miasta Grzechu na wieczór kawalerski ostatniego, nieżonatego kolegi.

Zdjęcia na temat: kawalerskie
Wideo na temat: kawalerskie
 • Małgorzata Kożuchowska dumna z medalu od prezydenta

  Aktorka niedawno została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Co dla niej znaczy to wyróżnienie? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Rolnik szuka żony 4" - Karol

  na świat. Osoby rodzinnej, choć niepozbawionej nutki szaleństwa - takiej, która bez reszty podbije jego kawalerskie serce. Dobrze by było też, gdyby była trochę niższą od niego, szczupłą brunetką

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1977.

  Róża martwi się o Kazika, który zaczął trenować bieganie, choć przecież niedawno sprzedał swoją nerkę. Tymczasem Zuzia i Filip są na obozie sportowym. Zamiast słuchać poleceń trenera urywają się nad rzekę na romantyczną schadzkę. Bożena i Bruno niepokoją się, że informacje o wieczorze kawalerskim zepsują reputację hotelu. Kaśka obwinia się za tę sytuację.

Dyskusje na temat: kawalerskie
 • Re: „Korona królów”: Małgorzata Kożuchowska zagra królową Bonę?

  Jadę na wesele do wujka Franka do Limanowej. Gdzie można kupić takie małe kawalerskie lusterko z jej zdjęciem na odwrocie?

 • Re: "Aż po sufit!": Kolejna klapa z Pazurą w roli głównej?

  , reż. Andrzej Wajda) Pamiętnik znaleziony w garbie (1992, reż. Jan Kidawa-Błoński) Kawalerskie życie na obczyźnie (1992) Enak (1992) Czarne słońca (1992) Rozmowy kontrolowane (1991) NIE CHCECIE TO NIE

 • Re: Przystojny i bogaty!

  Pan Marek zagrał jeszcze w świetnych filmach: "Pożegnanie z Marią", "Kawalerskie życie na obczyźnie" a ostatnio "Uwikłanie". Jest cenionym reżyserem i FANTASTYCZNYM mężczyzną. Bardzo Pana Marka pozdrawiam. Fanka z Wrocka.

 • Re: Przystojny i bogaty!

  Pan Marek zagrał jeszcze w świetnych filmach: "Pożegnanie z Marią", "Kawalerskie życie na obczyźnie" a ostatnio "Uwikłanie". Jest cenionym reżyserem i FANTASTYCZNYM mężczyzną. Bardzo Pana Marka pozdrawiam. Fanka z Wrocka. cenionym reżyserem??????? A co on takiego wyreżyserował oprócz dwóch gniotów i nietrzymającego się kupy 1 odcinka M jak miłość

 • Re: Krystian Wieczorek w roli gwałciciela!

  Co mi tam Wieczorek. MAREK BUKOWSKI, mój Admirał, moja miłość od "Nad rzeką, której nie ma", przez wszystkie inne role, gra w tym serialu!!! Dziękuję Panu za "Pożegnanie z Marią", za "Dom", za "Kawalerskie życie na obczyźnie", za "Wrony", "Blok.pl", "Sukces" i wszystkie inne, i za powrót do aktorstwa. Tęskniłam za Panem przez te wszystkie długie lata. Jest Pan fascynującym aktorem

 • Re: Przystojny i bogaty!

  Nad rzeką, której nie ma (1991) jako Admirał Kawalerskie życie na obczyźnie (1992) jako Michał Listopad (1992) jako Kolega Piotra Lot 001 (serial telewizyjny) Novembre (film) Pożegnanie z Marią (1993) jako Tadeusz Kraj świata (film) Wrony (1994) jako Pan młody Polska śmierć (1994) jako Stażysta Robert, mieszkaniec hotelu asystenckiego Jest jak jest (serial