• Informacje na temat:

  kawiarenka

Artykuły na temat: kawiarenka
 • Powstaje film o kultowej kawiarni

  Zdaniem Nowaka, łódzka "Honoratka" to miejsce kultowe nie tylko dla artystów, ale również dla elit intelektualnych i naukowych. Funkcjonowała od końca lat 40. ubiegłego wieku do połowy lat 70. Reżyser wyznał, że nie spotkał nigdy podobnego miejsca, gdzie "bez alkoholu, ale przy ciastku rozmawiano o kobietach, kulturze, nauce i filmie". Według reżysera, ta kawiarenka jest "swoistą historią...

 • Cinema City i IMAX w Katowicach

  W skład Centrum Rozrywki Punkt 44, które 5 lipca zostanie otwarte w Katowicach, wejdą między innymi 11-salowy multipleks Cinema City, kręgielnia, kawiarenka internetowa i restauracje. Największą atrakcją Punktu 44 będzie wielkoformatowe kino IMAX - symbol innowacyjnej technologii kinowej łączącej aspekt rozrywkowy z edukacyjnym.

 • Aktor aresztowany. Zabił studenta?

  Kanadyjski aktor filmów pornograficznych, 29-letni Luka Rocco Magnotta, poszukiwany przez Interpol w związku z makabrycznym morderstwem, został aresztowany w poniedziałek, 4 czerwca, w kawiarence internetowej w Berlinie i jest przesłuchiwany - podała niemiecka policja.

 • Beyonce Knowles jest ponoć zdesperowana, aby zagrać w bijącym rekordy popularności serial u "Przyjaciele". Wokalistka chciałaby wcielić się w rolę kelnerki w kawiarence, w której spotykają się bohaterowie komediowego serialu.

 • "Wolimy stonowane klimaty"

  W ciągu niespełna 10. lat istnienia zespół Hey zdążył osiągnąć popularność, której niewielu artystom w naszym kraju było dane w ostatnich latach doświadczyć. W poczet osiągnięć grupy można zaliczyć również to, iż jej członkowie w pewnym momencie świadomie postanowili usunąć się w cień i nie gonić za wszelką cenę za poklaskiem i zainteresowaniem mediów. Posunięcie odważne, na które mało kto zazwyczaj się zdobywa osiągnąwszy takie szczyty. Hey istnieje pomimo tego, że od ponad dwóch lat nie ma...

 • Zofia Czernicka o Irenie Jarockiej: Była wzorem kobiety

  "Na scenie była taka sama, jak w życiu. Nie tylko się zachowywała, ale także wyglądała tak samo" – opowiada o tragicznie zmarłej Irenie Jarockiej Zofia Czernicka.

 • Irena Jarocka: 70. rocznica urodzin damy polskiej sceny

  ​Ikona polskiej piosenki, Irena Jarocka, zmarła w 2012 roku. Gdyby żyła, 18 sierpnia świętowałaby swoje 70. urodziny.

 • Skwer im. Ireny Jarockiej w Gdańsku. "Była dobrym i ciepłym człowiekiem"

  Zmarła w 2012 r. ikona polskiej piosenki Irena Jarocka została uhonorowana skwerem swojego imienia w Gdańsku Oliwie. W środę (12 września) odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej wokalistkę.

 • 27. Rawa Blues tuż tuż

  ..."malowniczy" ślad na wielkim płótnie, które spełni rolę tła dla Małej Sceny. W holu Spodka podczas festiwalu będzie można oglądać wystawę prac studentów katowickiej Akademii Sztuk Pięknych. Kawiarenka...

 • Powstaje Centrum Sztuki Filmowej

  ...konferencyjna i kawiarenka filmowa. Pomysłodawcą utworzenia Centrum jest Instytucja Filmowa "Silesia Film" w Katowicach, której głównym zadaniem jest promowanie kultury filmowej. Projekt współfinansowany...

Zdjęcia na temat: kawiarenka
Wideo na temat: kawiarenka
 • Margaret dostała program w TVP!

  Wokalistka od września na antenie TVP1 będzie prowadzić program muzyczny „Retromania”. Jej partnerami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk. – Ja robię tylko kawę, czyli jestem kawiarenką. Będziemy się nawzajem uczyć. Oni będą mnie uczyć swojego świata, a ja ich swojego – mówi Margaret.

Dyskusje na temat: kawiarenka