• Informacje na temat:

  kayah galerie

Artykuły na temat: kayah galerie
 • Skandal w Gdańsku. Kayah za kilka zdań na fejsie zgarnia niezłą sumkę?

  Kayah (48 l.) na swoim profilu od pewnego czasu publikuje wpisy dotyczące Gdańska. Okazuje się, że nie robi tego za darmo!

 • Lato słoneczne i koncertowe

  "Kayah, Kayah, Kayah" - skandowała publiczność w Rewalu i doczekała się: na scenie Koncertowego Lata znalazła się niekwestionowana gwiazda, której niesamowity temperament dał o sobie znać już od samego początku jej koncertu.

 • Kayah wychodzi za mąż? W obrządku kabalistycznym!

  Tego chyba nikt się nie spodziewał! Ostatnio plotkowano, że Kayah (46 l.) rozstała się z senegalskim muzykiem. A jest wręcz odwrotnie. Nie tylko nie zerwali, ale planują... ślub!

 • Kayah zaśpiewała bez prądu

  We wtorek, 28 listopada, w Łodzi odbył się pierwszy w Poilsce i Europie Środkowo-Wschodniej koncert z cyklu "MTV Unplugged". Gwiazdą wieczoru była Kayah, która w towarzystwie kilku uznanych gości wykonała 16 utworów, w tym swoje największe przeboje.

 • Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 20 lat temu

  Za kilka dni rusza 23. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. W tym roku widzowie będą mogli podziwiać występy m.in. Kayah, Stanisława Soyki, Anny Dereszowskiej, Katarzyny Skrzyneckiej czy Andrzeja "Piaska" Piasecznego. Trzeciego dnia festiwalu przewidziano uroczyste odsłonięcie ławeczki Ireny Jarockiej. Swoje dłonie w słynnej Alei Gwiazd odcisną m.in. Mirosław Baka, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Deląg...

 • Koncertowe Lato na Mazurach

  W niedzielę, 6 sierpnia, "Koncertowe Lato" zawitało do Ostródy, pierwszej miejscowości w krainie tysiąca jezior, jaką odwiedzimy w te wakacje. Imprezę organizuje radio RMF FM, Tygodnik "Naj", a całemu przedsięwzięciu patronuje portal INTERIA.PL.

 • "Koncertowe Lato" nad morzem

  "Koncertowe lato" zawitało tym razem do Ustki. Jako pierwsza pozytywną dawkę energii zapewniła zgromadzonej publiczności Ewelina Flinta, która porwała tłum bawiący się na plenerowej akcji organizowanej przez RMF FM, tygodnik "Naj", we współpracy z Telewizją Polsat i pod medialnym patronatem INTERIA.PL.

 • "Koncertowe Lato" w Giżycku

  "Koncertowe Lato" kontynuuje swoją podróż po Mazurach. W niedzielę objazdowa impreza po letnich kurortach, organizowana przez radio RMF FM oraz tygodnik "Naj" we współpracy z telewizją Polsat i pod patronatem medialnym INTERIA.PL, zawitała do Giżycka.

 • Mikołajkowe "Koncertowe Lato"

  Na trzy weekendy przed pożegnaniem z "Koncertowym Latem" objazdowa impreza po letnich kurortach, organizowana przez radio RMF FM i tygodnik "Naj" we współpracy z telewizją Polsat i pod patronatem medialnym INTERIA.PL, trafiła do Mikołajek.

 • "TOPtrendy 2004": Górą Sistars!

  W niedzielę, 27 czerwca, w Sopocie, odbyła się druga część Festiwalu "TOPtrendy", przebiegająca pod hasłem "Trendy". Na scenie Opery Leśnej zaprezentowali się głównie rozpoczynający dopiero kariery wykonawcy. W wyniku głosowania widzów, laureatem została grupa Sistars. Całość poprowadzili Kuba Wojewódzki i Kayah.

Wideo na temat: kayah galerie
 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

 • Wujek Boonmee który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia

  "Wujek Boonmee który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia" to tajemnicza i pełna mistycyzmu opowieść o człowieku, który pragnie spędzić ostatnie dni swojego życia wśród bliskich.Pewnego dnia niespodziewanie ukazuje mu się duch jego zmarłej przed laty żony, a następnie syna, choć ten przybywa w nowej zwierzęcej postaci. W ich towarzystwie Boomnee przypomina sobie swoje dawne wcielenia, gromadzą się wokół niego zjawy. Razem z nimi wyruszy w ostatnią, mistyczną wyprawę przez dżunglę. Jej...