• Informacje na temat:

  kayah i karpiel-bułecka

Artykuły na temat: kayah i karpiel-bułecka
 • Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka. Piękne pożegnanie

  Zofia Karpiel-Bułecka była babcią muzyka Staszka Karpiel-Bułecki. Przyjaciele i rodzina zorganizowali jej piękny pogrzeb.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka znów z Kayah

  Jeszcze 6 lat temu byli razem, dziś wciąż się przyjaźnią - Kayah będzie gościem specjalnym Sebastiana Karpiela-Bułecki na koncercie grupy Zakopower podczas Polsat SuperHit Festiwal 2015 (29-31 maja).

 • Sebastian Karpiel-Bułecka: 40 lat minęło…

  Sebastian Karpiel-Bułecka, czyli lider zespołu Zakopower, znanego z takich przebojów jak "Boso", "Drugie pół", a wcześniej "Kiebyś Ty...", w sobotę (14 maja) świętuje swoje 40. urodziny.

 • Kayah zrobiła testy na koronawirusa. Była na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki

  W mediach pojawiła się informacja, że na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki była osoba zakażona koronawirusem. To sprawiło, że przebadać postanowiła się uczestnicząca w pogrzebie Kayah.

 • Wodecki Twist 2020: Kayah i Daria Zawiałow na jednej scenie

  Zbigniewa Wodeckiego. Wśród licznych gwiazd, które wystąpią w koncercie "Dobrze, że jesteś" , będą między innymi: Kayah , Sebastian Karpiel-Bułecka , Daria Zawiałow , Ania Rusowicz , Mrozu...

 • Kayah szczerze o rozstaniu z Sebastianem Karpielem-Bułecką

  Piosenkarka Kayah do tej pory nie chciała opowiadać o życiu prywatnym i związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką z grupy Zakopower.

 • Kayah z "Orłami" Leo!

  Polska zajęła 3. miejsce. Utwór "Futbol" autorstwa Leszka Bogdanowicza (muzyka) i Jonasza Kofty (tekst) na potrzeby ME 2008 ponownie nagrali wykonawcy związani głównie z wytwórnią Kayax: jej szefowa Kayah, Sebastian Karpiel-Bułecka (Zakopower) i Kasia Kurzawska (Sofa) oraz Piotr Cugowski, wokalista grupy Bracia. Autorem nowej aranżacji jest Andrzej Smolik, klawiszowiec Wilków i ceniony producent...

 • Jak Kayah spędziła urodziny?

  W środę, 5 listopada, Kayah skończyła 41 lat. Kolorowej prasie udało się podejrzeć, jak wokalistka spędziła ten dzień.

 • Kayah zaangażowana w sektę?

  ..."Kaśka wpadła po same uszy" - mówi zmartwiona przyjaciółka artystki o kontaktach Kayah z kabalistami. "Oni dobierają wiernych nieprzypadkowo. Ludzie z sekty muszą być sławni, wpływowi i bogaci(...) piosenkarki cytowana przez "Świat i Ludzie". "Wierzy, że czerwona nitka zapewni jej dobrą energię i nie pozwoli jej i jej najbliższym zrobić krzywdy". Podobno kabała stała się powodem rozstania Kayah...

 • Chylińska najpiękniejsza?

  Wśród nominowanych do miana "Najpiękniejszych 2008" znaleźli się m.in. Agnieszka Chylińska, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Piotr Kupicha czy Sebastian Karpiel-Bułecka.

Zdjęcia na temat: kayah i karpiel-bułecka