• Informacje na temat:

  kayah karpiel

Artykuły na temat: kayah karpiel
 • Kayah zrobiła testy na koronawirusa. Była na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki

  W mediach pojawiła się informacja, że na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki była osoba zakażona koronawirusem. To sprawiło, że przebadać postanowiła się uczestnicząca w pogrzebie Kayah.

 • Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka. Piękne pożegnanie

  Zofia Karpiel-Bułecka była babcią muzyka Staszka Karpiel-Bułecki. Przyjaciele i rodzina zorganizowali jej piękny pogrzeb.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka znów z Kayah

  Jeszcze 6 lat temu byli razem, dziś wciąż się przyjaźnią - Kayah będzie gościem specjalnym Sebastiana Karpiela-Bułecki na koncercie grupy Zakopower podczas Polsat SuperHit Festiwal 2015 (29-31 maja).

 • Wodecki Twist 2020: Kayah i Daria Zawiałow na jednej scenie

  Zbigniewa Wodeckiego. Wśród licznych gwiazd, które wystąpią w koncercie "Dobrze, że jesteś" , będą między innymi: Kayah , Sebastian Karpiel-Bułecka , Daria Zawiałow , Ania Rusowicz , Mrozu...

 • Kayah: Nowy ukochany!

  Kayah ma nowego narzeczonego! 37-letnia wokalistka od kilku miesięcy spotyka się z młodszym o 9 lat Łukaszem Karpielem, pochodzącym ze słynnej muzycznej rodziny Karpielów-Bułecków z Podhala.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka: 40 lat minęło…

  Sebastian Karpiel-Bułecka, czyli lider zespołu Zakopower, znanego z takich przebojów jak "Boso", "Drugie pół", a wcześniej "Kiebyś Ty...", w sobotę (14 maja) świętuje swoje 40. urodziny.

 • Kayah z "Orłami" Leo!

  Polska zajęła 3. miejsce. Utwór "Futbol" autorstwa Leszka Bogdanowicza (muzyka) i Jonasza Kofty (tekst) na potrzeby ME 2008 ponownie nagrali wykonawcy związani głównie z wytwórnią Kayax: jej szefowa Kayah, Sebastian Karpiel-Bułecka (Zakopower) i Kasia Kurzawska (Sofa) oraz Piotr Cugowski, wokalista grupy Bracia. Autorem nowej aranżacji jest Andrzej Smolik, klawiszowiec Wilków i ceniony producent...

 • #Hot16Challenge2: Kayah i Wojciech Mann atakują polityków

  ...dalszej zabawy nominował:  Marylę Rodowicz , zespół  Pectus ,  Sebastiana Karpiela-Bułeckę ,  Golec uOrkiestrę  oraz premiera  Mateusza Morawieckiego . Sprawdź tekst zwrotki Andrzeja Dudy(...) utworu! ).  Polityczny wydźwięk miało również nagranie Kayah . "Hej ty, ostry cień mgły" - zwraca się do prezydenta. Sugeruje także, że premier Morawiecki niejednokrotnie poprawiał jej teksty...

 • Kayah szczerze o rozstaniu z Sebastianem Karpielem-Bułecką

  Piosenkarka Kayah do tej pory nie chciała opowiadać o życiu prywatnym i związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką z grupy Zakopower.

 • Kogo kocha Kayah?

  .... Zatem kogo kocha Kayah? "Nad życie kocha tylko syna Rocha. Dla niego jest w stanie poświęcić karierę" - twierdzi informator pisma. "Zastanawia się nad kupnem domu w Toskanii, ale liczy się także ze zdaniem swojego partnera, Sebastiana Karpiela-Bułecki, który widzi swoją przyszłość tylko w Polsce" - pisze tygodnik. "Kayah ma więc problem, ale jeśli przyjdzie jej wybierać, wiadomo, że syn będzie...

Zdjęcia na temat: kayah karpiel