• Informacje na temat:

  kazadi gra

Artykuły na temat: kazadi gra
 • Patricia Kazadi: Pokonała wstyd

  Patricia Kazadi to dziewczyna o wielu talentach. Śpiewa, tańczy, prowadzi telewizyjny show, a już wkrótce zobaczymy ją w nowym serialu „Bodo”, w którym zagrała egzotyczną gwiazdę Hollywood.

 • Patrycja Kazadi wyda płytę

  Patrycja Kazadi znana z seriali "Fala zbrodni" i "Egzamin z życia" może wydać płytę u Edyty Górniak.

 • Patricia Kazadi: Spalić "oponkę"

  Wulkan energii; tańczy, śpiewa, stepuje i gra w filmach. Ma egzotyczną urodę, ale mylą się ci, którzy myślą, że przybyła z dalekiego Konga. Patricia Kazadi urodziła się w Polsce.

 • Patricia Kazadi: Jestem swoim największym krytykiem

  Śpiewa, gra w serialach, a także prowadzi programy rozrywkowe. Choć z kamerą ma do czynienia od dziecka, zawsze odczuwa stres przed występem - tak jej zależy, dlatego też lubi czuć się przygotowana. - Jestem swoim największym krytykiem - mówi Patricia Kazadi.

 • Patricia Kazadi: Rola życia?

  Patricię Kazadi można uwielbiać, ale są i tacy, którzy jej nie cierpią. Obok tej dziewczyny nie da się przejść obojętnie. Co pokaże jako gwiazda przedwojennej estrady? Artystka właśnie pracuje nad kreacją, w której może dać z siebie wszystko.

 • Gwiazdor "Pięćdziesięciu twarzy Blacka" nowym chłopakiem Patricii Kazadi

  Jak informują media, Patricia Kazadi spotyka się z hollywoodzkim gwiazdorem! Nowym wybrankiem wokalistki jest Affion Crockett - amerykański aktor, raper i prowadzący audycji radiowych.

 • Patrycja Kazadi wyda płytę

  Patrycja Kazadi znana z seriali "Fala zbrodni" i "Egzamin z życia" może wydać płytę u Edyty Górniak.

 • Patricia Kazadi jako tahitańska piękność

  Przed Patricią Kazadi kolejne wyzwanie. Zagra tahitańską aktorkę, Reri, ukochaną Eugeniusza Bodo, w serialu o życiu międzywojennego gwiazdora. Natomiast w połowie czerwca na festiwalu w Opolu da upust swojej muzycznej pasji.

 • Patricia Kazadi w nowej roli (serial "Bodo")

  Przed Patricią Kazadi kolejne wyzwanie. Zagra tahitańską aktorkę, Reri, ukochaną Eugeniusza Bodo, w serialu o życiu międzywojennego gwiazdora. Natomiast w połowie czerwca na festiwalu w Opolu da upust swojej muzycznej pasji.

 • Egzotyczna piękność w życiu Bodo

  Eugeniusz Bodo miał opinię kobieciarza. Największym echem odbił się jego związek z tahitańską aktorką Reri. Dla niego przerwała swoją kwitnącą karierę w Hollywood i zamieszkała w Polsce. W serialu o życiu Bodo w rolę Reri wcieliła się Patricia Kazadi.

Dyskusje na temat: kazadi gra
 • Re: "M jak miłość": Nowy bohater i gorączka uczuć!

  ten z Hotelu 52 się wszędzie wciśnie.......czy jest serial gdzie nie gra??? nawet w wojennych dziewczynach...MASAKRA jakaś ciągle te same facjaty z Bilgunem , Kazadi,Gąsowskim,Mararet......

 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  świetny film fajna gra aktorów siejecie tylko propagandę a Kazadi nie najlepsza ale najgorsza tak zironizowała tę rolę że szkoda gadać

 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Kto tu zaczyna ryć?- i pod kim?-Piękny wartościowy serial , ZROBIONY Z ROZMACHEM . Nic takiego dawno nie powstało ,Ciekawy scenariusz , WSPANIAŁA SCENOGRAFIA Opracowane sceny baletowe , Piękne stroje . Bardzo dobra gra aktorska pana Suchardta , PAnie świetnie grały , pani Kazadi . Wszystko na wysokim poziomie. Aktualne "popularne warszawskie" seriale to przy tym filmie POPŁUCZYNY . O co chodzi

 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Nie podobała mi się córka Braunek (stara twarz, męski głos, drewniana gra), podobnie nie akceptuję drewna tańczącego na scenie (Gasiorowska), lub karlicę w roli Poli Negri. W Polsce corocznie kończy tyle adeptów sztuki aktorskiej, a my wciąż musimy oglądać miernoty, bo mają układy. Królikowski był dobry, podobnie jak jego nastepca, oraz koledzy Bodo i jego mama. Kazadi jest mocno oklepana

 • Re: Mikołaj Krawczyk dostał rolę w "Ranczu"!

  Kariera nabiera tempa?? Jaka kariera się pytam??? Dla mnie gra beznadziejnie.... no chyba, że zagra jednorazowo przygłupiego fagasa Kazadi znaczy pielęgniarki bo z niej również żadna aktorka była. Dobrze, że już nie gra Jagny. Jak chcą popsuć serial to Krawczyk się do tego nadaje na 100%.

 • Re: Co im w duszy gra?

  artystka Kazadi ,żenada, kolejna głupiutka gwiazdka, której wywróciło się w głowie

 • Re: Co im w duszy gra?

  Na tej liście brakuje mi Piotra Polka. Myślę, że "artystka" w odniesieniu do Kazadi to zdecydowanie za dużo

 • Re: ​Patrycja Kazadi w "Komisarzu Aleksie". Wiemy, kogo zagra!

  To ze jest ladna, niz znaczy ze ja musze lubic. Z niej ani aktorka, ani piosenkarka, ani tancerka. Robi wszystko, chce byc wszedzie i caly czas mowi ze najlepiej jej sie mieszka w USA , a przyjechala do Polski gdzie poznala chlopaka murzyna ktpry gra w polskiej lidze koszykowki, a podobno gral w NBA :) . Zeby byc pania, to trzeba miec to w sobie cos, ona niestety nigdy nie byla wielka dama