• Informacje na temat:

  kazadi ma dziecko

Artykuły na temat: kazadi ma dziecko
 • Patricia Kazadi: Właśnie tego było mi trzeba

  Ma znakomite wyczucie rytmu. Widzowie wdzieli to wcześniej w "Tańcu z Gwiazdami" i w "You Can Dance". Nie czuje się faworytką nowego show TVP2 "Dance, Dance, Dance". Patricia Kazadi opowiada o swoich lękach i najbliższych planach.

 • Kazadi: Na podbój Los Angeles

  Już wie, że do sukcesu prowadzi tylko bardzo ciężka praca. Patricia Kazadi planuje wyjazd do Los Angeles!

 • Michał Piróg: Patricia Kazadi jest dla mnie jak mentalna siostra

  Tancerz twierdzi, że przez długi czas był dla Patricii Kazadi wzorem. To od niego czerpała siłę do walki o siebie i przeciwstawienia się rasistowskim zaczepkom. Łączącą ich od kilkunastu lat przyjaźń gospodarz "Top Model" określa jako trudną, głównie z powodu silnych charakterów obydwojga.

 • Patricia Kazadi: Jestem swoim największym krytykiem

  Śpiewa, gra w serialach, a także prowadzi programy rozrywkowe. Choć z kamerą ma do czynienia od dziecka, zawsze odczuwa stres przed występem - tak jej zależy, dlatego też lubi czuć się przygotowana. - Jestem swoim największym krytykiem - mówi Patricia Kazadi.

 • Kazadi: Miewam różne nastroje

  Jaki jest przepis na sukces? Radość życia, pozytywna energia, pracowitość i talent. Patricia Kazadi - piosenkarka, aktorka, prezenterka - dodaje do tego serdeczny uśmiech i otwartość na ludzi. I jak jej nie lubić!

 • Patricia Kazadi: Jestem typem staroświeckim

  Zawodowo realizuje się na wielu polach, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Mimo natłoku pracy i wyznaczonych celów, Patricia Kazadi ma jednak w planach dom, dzieci i kochającą rodzinę.

 • Patricia Kazadi w "Tańcu z gwiazdami"

  Powoli kompletuje się oficjalna lista uczestników nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami", który 5 września zadebiutuje na antenie TVN. Kolejną "gwiazdą" tanecznego show będzie Patricia Kazadi.

 • Kazadi: Sprawdzi się w nowej roli?

  Patricia Kazadi od dzieciństwa ma do czynienia ze sceną. Kamera ją lubi, widzowie też. Zauroczeni są nią również producenci programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" w którym już niebawem będzie ją można oglądać w roli prowadzącej.

 • Marcin Mroziński z Patrycją Kazadi

  ...i wokalistka Patrycja Kazadi (laureatka 3 miejsca w II edycji "Jak Oni Śpiewają?"). Reżyserii klipu podjął się Marcin Cejrowski (zajmujący się kiedyś oprawą TV Polonia, a obecnie pracujący w "Dzień Dobry...

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Rodowita warszawianka 17 marca skończy 27 lat. Prawie połowę życia przepracowała w show-biznesie. W dalszym ciągu stawia przed sobą wyzwania i mówi, że nie spocznie, dopóki nie zrealizuje swoich marzeń. Nowy sezon "You Can Dance", premiera płyty, podróże, nauka hiszpańskiego - dla Patricii Kazadi nie ma rzeczy niemożliwych. Od dziecka pracowała, godząc występy w telewizji z zajęciami szkolnymi...

Zdjęcia na temat: kazadi ma dziecko