• Informacje na temat:

  kazadi partner

Artykuły na temat: kazadi partner
 • Kazadi: Kobiecość w ruchu

  ...- Nie ukrywam, że chciałabym jak najdłużej zostać w programie, a samochód ładny. Mam jednak w sobie spokój. Na nic się nie nastawiam, niczego sobie nie obiecuję - mówi Patricia Kazadi, jedna z faworytek bieżącej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Kazadi: Jakbym tańczyła w finale

  Patrycja Kazadi przewodzi na razie stawce faworytek bieżącej edycji "Tańca z gwiazdami". W dwóch ostatnich odcinkach piosenkarka otrzymała maksymalne noty.

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  ...marzeń. Nowy sezon "You Can Dance", premiera płyty, podróże, nauka hiszpańskiego - dla Patricii Kazadi nie ma rzeczy niemożliwych. Od dziecka pracowała, godząc występy w telewizji z zajęciami szkolnymi(...) Patricii był to pracowity czas. Zaczyna wszystko od nowa. Rozstała się z partnerem, bo jak tłumaczy - potrzebowała poświęcić więcej czasu na własny rozwój i pracę nad... nową płytą. Właśnie szykuje nowy...

 • Wieloboistka

  ...- Śpiewałam dla pijanych ludzi, których to w ogóle nie interesowało, przy pustych salach, do kotleta... Strasznie mnie to dołowało - wspomina Patricia Kazadi, prezenterka, wokalistka, aktorka, celebrytka.

 • Kto zatańczy najlepiej?

  W drugim odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" na parkiecie będą rywalizowały panie. Która okaże się najlepsza? Zobaczymy m.in. tańczącą Edytę Górniak, Patrycję Kazadi, Dorotę Zawadzką i Marię Niklińską.

 • Pani minister już nie tańczy

  W czwartym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli była minister Anna Kalata i Krzysztof Hulboj. Najlepsi znowu okazali się Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki.

 • "Dance, Dance, Dance": Bez Kurdej-Szatan i Kammela w drugiej edycji?

  ...się już w najbliższy piątek, 22 listopada 2019 roku. Bohaterami pierwszej edycji były duety: 1/ Patricia Kazadi i jej 17-letnia siostra Victoria, 2/ Miss Polski Paulina Krupińska i aktorka(...)" - Marcelina Zawadzka i model Rafał Maślak, 6/ wielokrotna mistrzyni fitness Kasia Dziurska i jej życiowy partner Emil Gankowski. Pierwszą edycję wygrali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, którzy...

 • Edyta Górniak: Fajna dziewczyna?

  ...". Piosenkarka jest faworytką 12. edycji, ale nie jedyną - równie wspaniale prezentują się m. in. Patrycja Kazadi i Monika Pyrek. Pojawiła się więc plotka, że Edyta zamierza zrezygnować z udziału(...) osoby. Nie wierzę absolutnie w żadną plotkę na temat Edyty - dodaje taneczny partner gwiazdy, Jan Kliment. Z takim PR-em piosenkarka może szybko odzyskać miłość, jaką obdarzyli ją Polacy kilkanaście lat...

 • "Dance, Dance, Dance": Co w 3. odcinku? Dramatyczny upadek uczestniczki

  ...komputerowo. Już w sobotę, 16 marca, kolejne zmagania uczestników "Dance, Dance, Dance". Co wydarzy się na scenie? Katarzyna Dziurska , razem z życiowym partnerem Emilem Gankowski , w sobotnim odcinku(...), 16 marca, w TVP2. Przypomnijmy, że w tanecznym show oglądamy: Wiktorię Gąsiewską z Adamem Zdrójkowskim Marcelinę Zawadzką z Rafałem Maślakiem Patricię i Victorię Kazadi Klaudię Halejcio...

 • "Mam ładny biust, to go pokażę"

  ...". Zawadzka przyznaje, że zdaje sobie sprawę z faktu, iż jej partner - Cezary Olszewski - mógłby być jej synem: - Pokazuję swojemu tanecznemu partnerowi jak to jest tańczyć z własną matką - Czarek mógłby(...)" przed wyjściem na parkiet. Za swój pierwszy występ dostała od jury 32 punkty. Więcej "uzbierały" jedynie: Patrycja Kazadi, Monika Pyrek i Edyta Górniak.

Zdjęcia na temat: kazadi partner
Dyskusje na temat: kazadi partner
 • Czy Patricia Kazadi i jej partner...

  Bardzo sympatyczna para,szkoda,ale ktoś musi odpaść.Tak mi przykro,że nie będę już miała okazji zobaczyć Tomka który tańczy jak sprężyna,super,cudownie jest moim ulubionym tancerzem. POWODZENIA Tomku i czekam na występ w następnej edycji tańca z gwiazdami.