• Informacje na temat:

  kazik piosenki o polsce

Artykuły na temat: kazik piosenki o polsce
 • Kazik Staszewski dla Interii: Nie słucham radia

  Zamieszanie z piosenką "Twój ból jest lepszy niż mój" Kazika Staszewskiego wokół Listy Przebojów Programu Trzeciego sprawiło, że nadchodząca płyta "Zaraza" już w przedsprzedaży uzyskała status złota. W ciągu niespełna miesiąca singel zanotował prawie 12 mln odtworzeń.

 • Zuch Kazik: Zakażone piosenki

  Miłośnicy kabaretowego wcielenia Kazika Staszewskiego już zacierają ręce. 7 listopada na półki sklepowe trafi płyta "Zakażone piosenki" nagrana w ramach projektu muzycznego Zuch Kazik.

 • Kazik zwycięzca

  Koncertowy album "Występ" formacji KaEnŻet, czyli Kazik Na Żywo, okazał się najczęściej kupowaną płytą w ostatnim tygodniu września i zdetronizował na liście bestsellerów OLIS dotychczasowego lidera - grupę Wilki z krążkiem "4". O oczko w dół spadły dziewczyny z rosyjskiego duetu Tatu i ich album "200 po vstriechnoy".

 • ​Kazik Staszewski autorem piosenki do filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"

  Legendarny artysta polskiej sceny muzycznej, Kazik Staszewski, nagrał utwór promujący film Jana Holoubka "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Premiera teledysku za tydzień. Produkcja trafi na ekrany kin 18 września.

 • Kazik Staszewski w "Dzień dobry TVN" promuje dokument "Kult.Film": Jak drzazga w palcu

  ...22 listopada do kin trafi "Kult. Film" - dokument o grupie Kazika Staszewskiego. Z tej okazji wokalista był gościem sobotniego (9 listopada) odcinka "Dzień dobry TVN".

 • Kazik Staszewski z kolejnym utworem. Posłuchaj "Powiedzcie, że kochacie nas"

  Kazik Staszewski, który w ostatnich dniach jest na ustach całej Polski, zaprezentował kolejny utwór, który znajdzie się na jego solowej płycie "Zaraza".

 • Lepiej słuchać Kazika niż Dody

  Kazik Staszewski zapowiedział, że przestanie płacić w Polsce podatki. Zaskakująco obszernie lider Kultu wypowiedział się też na temat Dody.

 • Kazik skończył 50 lat

  Jeden z najpopularniejszych polskich muzyków rockowych, wokalista, saksofonista i autor tekstów Kazik Staszewski 12 marca kończy 50 lat. Staszewski jest liderem grup Kult, Kazik Na Żywo i El Doopa. Prowadzi także karierę solową.

 • Niepokonany Kazik Na Żywo

  W pierwszej trójce najpopularniejszych płyt w Polsce zaszły tylko kosmetyczne zmiany. Koncertowy album "Występ" formacji KaEnŻet, czyli Kazik Na Żywo, obronił pierwszą pozycję na liście bestsellerów OLIS w pierwszym tygodniu października. Wyprzedził popularny rosyjski duet Tatu i ich album "200 po vstriechnoy" oraz Roberta Gawlińskiego i Grupę Wili z albumem "4", którzy jedynie zamienili się...

 • Kazik, Muniek i Kora w filmie

  ..."Obraz jest wspomnieniem kultowych muzyków i prezentuje ich zaskakujące zwierzenia. W filmie występują m.in. Walter Chełstowski, Marek Niedźwiecki, Krzysztof Skiba, Jurek Owsiak, Kazik Staszewski, Muniek Staszczyk, Kora Jackowska, Tomek Lipiński, Krzysztof Grabowski" - czytamy w materiałach prasowych produkcji. "W czasach, gdy życie w Polsce kontrolował reżim, muzyka stała się fenomenem...