• Informacje na temat:

  kazik w opolu 2012

Artykuły na temat: kazik w opolu 2012
 • Opole 2012: Nowy rozdział?

  ...49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej startuje w piątek (1 czerwca) oczywiście w Opolu. Władzom TVP zależało, by odświeżyć formułę wielokrotnie w ostatnich latach krytykowanej imprezy. Czy to się uda?

 • Opole 2012: Znamy nominacje do SuperJedynek!

  Blue Cafe, Zakopower, Sylwia Grzeszczak - ci wykonawcy mają najwięcej szans na tegoroczne SuperJedynki, nagrody przyznawane na festiwalu w Opolu.

 • SuperJedynki 2012: Czy na pewno wszystko gra?

  Na początku kwietnia ogłoszono nominacje do tegorocznych SuperJedynek, prestiżowych nagród przyznawanych podczas festiwalu polskiej piosenki w Opolu. Na pierwszy rzut oka nominacje te nie są szczególnie kontrowersyjne. Jednak po dłuższej analizie lista wyróżnionych artystów zastanawia.

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Znamy nowe gwiazdy imprezy

  ...alternatywną (m.in. Dzieci Kapitana Klossa, Apteka, Homo Twist, Pudelsi, Kury, Yugoton, Kazik). Po latach poszukiwań w obrębie mocniejszych, rockowych brzmień, Olaf powrócił do korzeni i grania melodyjnej(...) właśnie z gitarą związał początek muzycznej drogi - zaczynał jako gitarzysta kapel blackmetalowych. W 2012 poszukiwania nowych rozwiązań muzycznych zaowocowały powstaniem projektu...

 • Shadok wyprowadza gitarę na spacer (teledysk "Walking Away")

  ...polskiego noise) czy Squot. Utwór Kr'shna Brothers "We Know How To Kill" został wykorzystany w piosence Kazika Staszewskiego "Artyści", a sam zespół zyskał popularność w latach 90. występując m.in. w 1993 roku w Jarocinie. Po wieloletnim pobycie w Irlandii Jarek Szydłowski wrócił do kraju i nadal tworzy muzykę. Shadok w 2012 r. wydał 5-utworową EP-kę i rozpoczął nagrania pełnej płyty. U boku lidera...