• Informacje na temat:

  kazik zatrzymany przez

Artykuły na temat: kazik zatrzymany przez
 • "Strażacy": Bohaterska akcja Kazika

  Ochotnicy z Żyrardowa znów zaryzykują życie, a Kazik kolejny raz udowodni, że jest prawdziwym bohaterem.

 • Kazik ofiarą "Układu zamkniętego"?

  Nie milkną spekulacje na temat zajścia, do którego doszło we wtorek w trakcie koncertu zespołu Kult w krakowskim klubie Kwadrat. Występ został przerwany przez funkcjonariuszy policji, którzy aresztowali lidera grupy - Kazika Staszewskiego. Świętujący 50. urodziny muzyk został zatrzymany w trakcie wykonywania premierowego utworu "Układ zamknięty".

 • Prosto w serce

  Artur zostaje zatrzymany przez policję. Monika, domyślając się powodu jego aresztowania, udaje się po pomoc do Kazika. Rafał i Robert informują panią Broniec...

 • Cała prawda o zatrzymaniu Kazika

  Przed tygodniem informowaliśmy o zajściu, do którego doszło w trakcie koncertu zespołu Kult w krakowskim klubie Kwadrat. Przypomnijmy, że występ został przerwany przez funkcjonariuszy policji, którzy aresztowali lidera grupy - Kazika Staszewskiego.

 • Mecenas Lena Barska

  ...wrażeniem jego sprawności, czuje, że za tym człowiekiem kryje się jakaś niezwykła historia. Tym bardziej więc jest zaskoczona, gdy okazuje się, że Komandos został zatrzymany przez policję _ Krystian(...) przygotowuje serię psikusów, które mają uprzykrzyć jej życie. Kiedy Maciek i Wojtek przeziębiają się, Maria i Krystyna nie zgadzają się w kwestii metod leczenia. Wszyscy są podenerwowani, tylko Aśka chodzi...

 • 7 maja odbędzie się premiera kolejnej płyty Kazika Staszewskiego, zatytułowanej "Melodie Kurta Weilla i coś ponadto", którą promuje singel "Żona żołnierza". Dzień później frontman Kultu wystąpi na specjalnym koncercie w Studiu Polskiego Radia w Warszawie.

 • "Strażacy": Niebezpieczna akcja

  ...kasłać przez dym. Jednak Kazik i tak domyśli się reszty: - Jacek tam został? Strażak od razu chwyci gaśnicę z auta, zakryje usta mokrą szmatką i wbiegnie do płonącego domu... I w końcu znajdzie(...)Uśmiechnięty, uczynny - Kazik ma w Żyrardowie dziesiątki przyjaciół. Mieszkańcy wiedzą, że zawsze mogą liczyć na jego pomoc i podziwiają jego odwagę... A w kolejnym odcinku aptekarz udowodni, że...

 • Jarocin: Wspomnień czad

  Festiwal w Jarocinie należał w tym roku do tych, co zawsze - Kazika, Tiltu, Armii... Próba poszerzenia formuły imprezy o nowe gatunki muzyczne zakończyła się umiarkowanym powodzeniem. Lokalne gwiazdy - Czesława i Marię Peszek - co prawda oklaskiwano, ale gorące nazwy z importu, z Animal Collective na czele, rozpaliły nielicznych.

 • "Na dobre i na złe": Gdzie jest Matylda?

  ..., skrzywdzisz dziecko! - Chcę tylko wiedzieć, że jest bezpieczna! Tymczasem kilka godzin później... Profesor zostanie zatrzymany przez policję! - Mam wiadomość, że pan zlecił poszukiwania małoletniej(...) - przez odmę prężną. A Falkowicz od razu ruszy do akcji! Ratując Martynę profesor cały czas będzie jednak myślał o córce, którą sam utracił... - Popatrz na mnie... Matylda... - Martyna...

 • Zapowiedź czegoś wielkiego

  W sieci można już obejrzeć teledysk grupy Kult, nagrany do utworu "Układ zamknięty" - tytułowej piosenki promującej thriller reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego Czwartku. Janek Wiśniewski padł".

Wideo na temat: kazik zatrzymany przez
 • Kazik zatrzymany na scenie

  12 marca Kazik grał z Kultem koncert w studenckim klubie Kwadrat. Na koniec wokalista został powalony na scenę i ściągnięty z niej przez kilku mężczyzn przebranych za funkcjonariuszy. Co o tym sądzicie? Trochę żenujący żart?