• Informacje na temat:

  keanu reeves bydgoszcz

Artykuły na temat: keanu reeves bydgoszcz
 • Hurra! Przyjechał Keanu!

  Specjalny pokaz nowego filmu Keanu Reevesa "Henry's Crime" był najważniejszym wydarzeniem kolejnego dnia festiwalu Plus Camerimage. Bardziej jednak niż na samą produkcję, czekano na pojawienie się w Bydgoszczy gwiazdora z Hollywood.

 • Keanu Reeves w Polsce!

  Amerykański aktor Keanu Reeves, znany z takich filmów, jak trylogia "Matrix", "Mały Budda", "Adwokat diabła", "Dracula", "Speed" czy "Johnny Mnemonic", przyjedzie do Polski. Gwiazdor zaprezentuje w Bydgoszczy "Henry's Crime" - najnowszy film ze swoim udziałem, którego jest także producentem.

 • Keanu Reeves na Camerimage 2012

  Keanu Reeves przywiezie na Plus Camerimage 2012 dokument o sztuce operatorskiej.

 • Camerimage znowu w Bydgoszczy

  Porozumienie w sprawie organizacji tegorocznej edycji Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage podpisały władze Bydgoszczy z organizatorami imprezy. Festiwal po raz pierwszy odbył się nad Brdą w ubiegłym roku, po burzliwym wyprowadzeniu się z Łodzi.

 • 314 filmów na Camerimage

  314 filmów zobaczą goście rozpoczętego w sobotę, 24 listopada, 20. Międzynarodowego Festiwalu sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage. Podczas inauguracji Złotą Żabę za całokształt twórczości dla reżysera odebrał David Lynch.

 • Camerimage: Gdzie operatorów dwóch...

  Trudno wyobrazić sobie bardziej akuratny film do prezentacji na festiwalu sztuki autorów zdjęć filmowych Plus Camerimage od "127 godzin" Danny'ego Boyle'a. To nieczęsty przypadek w kinie fabularnym, kiedy za zdjęcia odpowiada dwóch operatorów.

 • Weekend przed telewizorem

  Kultowe filmy, popularne seriale, uwielbiane programy muzyczne i sportowe emocje, to wszystko na najbliższy weekend proponują widzom polskie stacje.c

Wideo na temat: keanu reeves bydgoszcz
 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...

 • 47 roninów

  Film oparty na na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku. Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem busido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.

 • Pozwól mi wejść

  Nastoletni Owen od czasu rozwodu rodziców przechodzi trudne chwile. Nielubiany w szkole staje się coraz częstszym obiektem kpin kolegów. Czas spędza samotnie oddając się marzeniom o zemście na swych prześladowcach. Pewnego dnia w sąsiedztwie pojawia się tajemnicza Abby. Owen zaprzyjaźnia się z dziewczyną, nie zwracając początkowo uwagi na jej nietypowe zachowania: Abby wychodzi na dwór tylko po zmroku i podobnie jak Owen nie ma żadnych przyjaciół. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna skrywa...