• Informacje na temat:

  keanu reeves co lubi

Artykuły na temat: keanu reeves co lubi
 • Keanu Reeves zmienia zawód?

  Od aktora do wydawcy - tylko jeden krok. Aktor Keanu Reeves połączył siły z artystką Alexandrą Grant i stworzyli X Artists Books. Co to takiego? Wyraziste, czysto wizualne książki dotyczące szeroko pojętej sztuki i kultury.

 • Keanu Reeves dołączy do kinowego uniwersum Marvela?

  Keanu Reeves, gwiazda serii "Matrix" i "John Wick", ma negocjować rolę złoczyńcy w "The Eternals". Przewiduje się, że film wejdzie do kin w 2020 roku.

 • Keanu Reeves: Zwykły chłopak bez ojca

  Mówi o sobie, że jest zwykłym chłopakiem bez ojca, który ma energiczną matkę i dwie piękne siostry. Nie wspomina o popularności, jaką zyskał dzięki takim filmom jak "Matrix". Już niebawem Keanu Charlesa Reevesa oglądać będziemy w trzeciej części serii "John Wick".

 • Keanu Reeves przeżył tragedię, ale znów jest szczęśliwy

  Przez ostatnie 18 lat żył sam, bo po stracie dziecka i partnerki długo nie mógł się pozbierać. Rozdał większość majątku i często powtarzał, że nic dobrego go już nie spotka. I nagle wszystko się zmieniło. Dziś Keanu Reeves dzięki miłości zaczyna nowe życie.

 • Keanu Reeves o filmie "John Wick 2": Więcej akcji, więcej dramatu

  ..."Bardzo lubię wcielać się w Johna Wicka" - mówi Keanu Reeves, pamiętny Neo z kultowej trylogii "Matrix". Film "John Wick 2", druga część przebojowej produkcji z 2014 roku, debiutuje na ekranach polskich kin w najbliższy piątek, 10 lutego.

 • Keanu Reeves o polskiej kulturze

  Amerykański gwiazdor Keanu Reeves, bohater kultowego "Matrixa" , wyznał, że Polska kojarzy mu się z przyziemną kulturą. W wywiadzie dla Super Expressu Reeves opowiedział o swym najnowszym filmie "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" , w którym wystąpił u boku Jacka Nicholsona i o Neo, bohaterze produkcji braci Wachowskich. Dopiero w czasie rozmowy aktor dowiedział się, że Chopin...

 • "John Wick 3" : Trzeci raz to samo poproszę

  Pierwszy"John Wick" okazał się dobrym zalążkiem dla filmowej serii, dał też karierze Keanu Reevesa drugie życie. Trzecia część historii legendarnego zabójcy oferuje nam to, za co pokochaliśmy dwie poprzednie. Mało nowości, za to sporo znanych z "jedynki" i "dwójki" efektownych pojedynków, groteski i b-klasowej przyjemności. Tylko tyle i aż tyle.

 • Gwiazdy w ekranizacji Dicka

  Gwiazdorsko zapowiada się obsada filmu, będącego ekranizacją powieści s-f Philipa K. Dicka "A Scanner Darkly" ("Przez ciemne zwierciadło"). Na planie spotkają się m.in. Winona Ryder ( "Miłość w Nowym Jorku" ), Robert Downey Jr. ( "Gothika" ) i Woody Harrelson ( "Dwóch gniewnych ludzi" ). W postać głównego bohatera wcieli się Keanu Reeves ( "Matrix Rewolucje" ).

 • Kochliwa Lindsay Lohan

  W ostatnim czasie wokalistka i aktorka Lindsay Lohan (20 l.) wyrasta na najbardziej kochliwą partię Hollywood. Niedawno łączono ją przeważnie z aktorami (m.in. Keanu Reevesem i Jaredem Leto) i bogaczami (Harry Morton, dziedzic sieci Hard Rock Hotel), a teraz podobno romansuje z Evanem (18 l.), synem soulowej divy Diany Ross.

 • Najsłynniejsze wpadki filmowe

  Jack wkracza do jadalni. W słynnym "Matriksie" (1999) Neo (Keanu Reeves) wychodzi od Wyroczni z nadgryzionym ciastkiem, które kilka sekund później znów jest całe. Natomiast w pierwszej części przygód...

Wideo na temat: keanu reeves co lubi
 • Keanu Reeves o filmie "John Wick 2"

  "Bardzo lubię wcielać się w Johna Wicka. Dobrze mi się pracowało przy filmie. Uwielbiam cały proces, w tym trening fizyczny. Czerpię satysfakcję z tej roli. To dla mnie czysta przyjemność" - mówi Keanu Reeves o pracy na planie filmu "John Wick 2". Na ekranach polskich kin film zadebiutuje 10 lutego 2017 roku.

 • Keanu Reeves: W filmie "John Wick 2" Laurence Fishburne jest wspaniały

  "Na planie panowało małe zamieszanie, ekipa była podekscytowana. Trzeba przyznać że Lawrence to legenda, zagrał tyle kultowych postaci. Zawsze miło się pracuje z mistrzem. A dodatkowo bardzo się lubimy" - powiedział Keanu Reeves. Przed pracą nad filmem "John Wick 2" aktorzy spotkali się na planie trylogii braci Wachowskich "Matrix". Film "John Wick 2" jest obecny na ekranach polskich kin od 10