• Informacje na temat:

  keanu reeves w polsce

Artykuły na temat: keanu reeves w polsce
 • Keanu Reeves w Polsce!

  Amerykański aktor Keanu Reeves, znany z takich filmów, jak trylogia "Matrix", "Mały Budda", "Adwokat diabła", "Dracula", "Speed" czy "Johnny Mnemonic", przyjedzie do Polski. Gwiazdor zaprezentuje w Bydgoszczy "Henry's Crime" - najnowszy film ze swoim udziałem, którego jest także producentem.

 • Keanu Reeves w ekranizacji Dicka

  Keanu Reeves ( "Matrix Rewolucje" , "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" ) będzie gwiazdą filmu "A Scanner Darkly", będącego ekranizacją powieści s-f Philipa K. Dicka. Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest Richard Linklater, twórca komedii "Szkoła rocka" .

 • Keanu Reeves: Zwykły chłopak bez ojca

  Mówi o sobie, że jest zwykłym chłopakiem bez ojca, który ma energiczną matkę i dwie piękne siostry. Nie wspomina o popularności, jaką zyskał dzięki takim filmom jak "Matrix". Już niebawem Keanu Charlesa Reevesa oglądać będziemy w trzeciej części serii "John Wick".

 • Keanu Reeves na Camerimage 2012

  Keanu Reeves przywiezie na Plus Camerimage 2012 dokument o sztuce operatorskiej.

 • Weekend w kinie: Erotyka, LEGO i Keanu Reeves

  Aż 8 filmów trafia w piątek na ekrany polskich kin. Wśród nich znalazły się m.in. erotyczna "Ciemniejsza strona Greya", animacja "Lego Batman: Film", druga część "Johna Wicka" z Keanu Reevesem oraz dokument "Szwedzka teoria miłości".

 • Keanu Reeves o polskiej kulturze

  Amerykański gwiazdor Keanu Reeves, bohater kultowego "Matrixa" , wyznał, że Polska kojarzy mu się z przyziemną kulturą. W wywiadzie dla Super Expressu Reeves opowiedział o swym najnowszym filmie "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" , w którym wystąpił u boku Jacka Nicholsona i o Neo, bohaterze produkcji braci Wachowskich. Dopiero w czasie rozmowy aktor dowiedział się, że Chopin...

 • Hurra! Przyjechał Keanu!

  Specjalny pokaz nowego filmu Keanu Reevesa "Henry's Crime" był najważniejszym wydarzeniem kolejnego dnia festiwalu Plus Camerimage. Bardziej jednak niż na samą produkcję, czekano na pojawienie się w Bydgoszczy gwiazdora z Hollywood.

 • Polski metal: Nieodkryty potencjał

  ...gwiazdy Disneya, jak choćby Demi Lovato, obwieszczają swe uwielbienia dla norweskiego Dimmu Borgir. Keanu Reeves promuje swoją osobą wyreżyserowany przez kolegę film dokumentalny o Anvil, weteranach(...) w Polsce fani i muzycy zajmujący się metalem nadal uważani są za społeczny margines, podpitych chłopaczków po zawodówce, choć fakty są takie, że w dużej mierze są to dziś ludzie znajdujący się na...

 • "Matrix Rewolucje": Nowe szczegóły

  Producent Joel Silver oraz aktorzy Keanu Reeves (Neo) i Jada Pinkett Smith (Niobe) opowiedzieli co nieco na temat filmu "Matrix Rewolucje" . Silver kolejny raz zapewnił, że główna scena bitewna w tym obrazie zadziwi widzów. Aktorzy ujawnili kilka wątków scenariusza, dotyczących odtwarzanych przez nich postaci.

 • Nastoletni gwiazdor z lat 80. zdradza, że cierpiał na zespół stresu pourazowego

  Popularność Aleksowi Winterowi przyniósł udział w dwóch częściach filmu o przygodach Billa i Teda, w których zagrał u boku Keanu Reevesa. Obaj powrócili w tym roku w ciepło przyjętej przez widzów i krytyków trzeciej części części. Winter zrobił sobie długą przerwę od aktorstwa i zaczął realizować się jako reżyser. Jego tegoroczny film dokumentalny „Dzieciaki z showbiznesu” pokazuje gorzką prawdę...

Zdjęcia na temat: keanu reeves w polsce
 • Keanu Reeves w Polsce
 • Keanu Reeves w Polsce
 • Keanu Reeves w Polsce