• Informacje na temat:

  keisha buchanan plotki

Artykuły na temat: keisha buchanan plotki
 • Sugababes duetem

  Potwierdziły się krążące od dłuższego czasu plotki o rozpadzie popularnej brytyjskiej grupy Sugababes. Dziewczęce trio opuściła 20-letnia Mutya Buena. Keisha Buchanan i Heidi Range, pozostałe wokalistki grupy, poinformowały, że będą działać dalej z nową członkinią, której nazwisko ma zostać ujawnione w ciągu "następnych 24 godzin".

 • Zazdrosna Sugababe

  Główna wokalistka girlsbandu Sugababes, Keisha Buchanan (23 l.), skrytykowała byłą koleżankę z zespołu.

 • Koniec Sugababes?

  Sugababes, popularny brytyjski girlsband, ponownie nagrywa swoje stare piosenki. Mają się one trafić na składankę z największymi przebojami grupy. Fakt ten, w opinii dziennikarzy, potwierdza plotki o rozpadzie zespołu.

 • Dziewczyny się pokłóciły?

  Wokalistka Keisha Buchanan w szczerym wywiadzie z gazetą "News of the World" przyznała, że nie potrafi przewidzieć przyszłości tria. Zespół od pewnego czasu koncertuje bez Amelle Berrabah, która(...) i rapera Tinchy Strydera singel. Keisha ma być zazdrosna o popularność koleżanki. Zobacz duet Amelle Berrabah i Tinchy Strydera w "Never Leave You": Buchanan szybko zaprzeczyła doniesieniom...

 • Sugababes nagrały płytę

  ...i 2005 roku pojawił się pogłoski o rychłym rozpadzie grupy, spowodowane osobistymi planami dziewczyn. Mutya Buena, jedna z wokalistek, zaszła wówczas w ciążę, a Heidi Range i Keisha Buchanan także(...) nowymi nagraniami, ucinając plotki o rozstaniu z koleżankami z Sugababes.

 • Sugababe przed operacją

  Keisha Buchanan (23 l.), jedyna wokalistka z oryginalnego składu girlsbandu Sugababes wyznała, że cierpi na przepuklinę. Uważa, że to stresujący tryb życia w zespole jest powodem jej bolesnej(...) się młoda gwiazda. Tymczasem Keisha ma powód do odstresowania się. Właśnie ukazał się nowy album grupy Sugababes "Change", który podobnie jak promujący go singel "About You Now" , wszedł na...