• Informacje na temat:

  keith richards piosenkarz

Artykuły na temat: keith richards piosenkarz
 • George Michael: Skręt podczas wywiadu

  George Michael w trakcie godzinnego wywiadu telewizyjnego przyznał, że jest wielbicielem marihuany. By potwierdzić swoje słowa, piosenkarz wyciągnął sporego dżointa i zapalił go w trakcie rozmowy...

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Muzyczni milionerzy. Lista!

  Światowy kryzys mocno dał się we znaki najbogatszym brytyjskim muzykom.

 • Johnny Depp jako Freddie Mercury?

  Gitarzysta zespołu Quenn Brian May chce, aby w przygotowywanym filmie biograficznym o Freddie'm Mercury w postać nieżyjącego frontmana grupy wcielił się Johnny Depp.

 • Najwięksi podrywacze wszech czasów. Lista!

  Brytyjski magazyn "Q" stworzył listę największych uwodzicieli wśród gwiazd muzyki. Kto znalazł się w pierwszej dziesiątce?

 • The Rolling Stones: Saksofonista zagra w Polsce

  Tim Ries, saksofonista i klawiszowiec grupy The Rolling Stones, wystąpi 17 czerwca w warszawskim klubie "Fabryka Trzciny". Koncert odbędzie się w przeddzień występu Stonesów na warszawskim Lotnisku Bemowo.

 • Mick Jagger wyprodukuje film o Jamesie Brownie

  Firma wokalisty The Rolling Stones o nazwie Jagged Films współprodukuje film o Jamesie Brownie, legendarnym wokaliście funk i rhythm & bluesowym. "To wielki zaszczyt brać udział w takim projekcie" - powiedział Mick Jagger.

 • Jagger producentem filmu o Jamesie Brownie

  Firma wokalisty The Rolling Stones - Jagged Films - współprodukuje film o Jamesie Brownie, legendarnym wokaliście funk i rhythm & bluesowym. "To wielki zaszczyt brać udział w takim projekcie" - powiedział Jagger.

Wideo na temat: keith richards piosenkarz
 • Uśpieni

  Ta historia wydarzyła się naprawdę. Charyzmatyczny profesor uniwersytecki Coupland (Jared Harris), którego metody pracy wzbudzają wiele kontrowersji, zachęca swoich studentów do udziału w niebezpiecznym eksperymencie. Ich wspólne działanie ma doprowadzić do stworzenia poltergeista, co według teorii Couplanda jest możliwe, gdy skumuluje się odpowiednią ilość negatywnej ludzkiej energii. Wkrótce przekonują się, że nie wolno igrać ze zjawiskami paranormalnymi.

 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...

 • Elitarni - Ostatnie starcie

  Pozycja obowiązkowa! Skrzyżowanie "Infiltracji" z "Ojcem chrzestnym". Slash films. Tylko jeden film pokonał w Brazylii w zestawieniach box-office'u "Avatara". "Elitarni - ostatnie starcie" potrzebował zaledwie trzech tygodni na zdobycie tytułu największego hitu XXI wieku. Na ten wynik zapracował nie tylko świetny scenariusz, ale przede wszystkim brawurowo zrealizowane sceny akcji. Zebraliśmy wspaniałą ekipę od efektów specjalnych - mówi reżyser filmu Jose Padilha, w tym m.in. takich...