• Informacje na temat:

  kelly brook aktorka

Artykuły na temat: kelly brook aktorka
 • Kelly Brook u boku Bonda?

  W sieci pojawiły się ostatnio pogłoski na temat kolejnej kandydatki do roli dziewczyny Bonda w obrazie "Bond 20". Po brytyjskiej aktorce Minnie Driver ("Buntownik z wyboru", "Wróć do mnie" ) i Daisy Lang, mistrzyni świata w boksie, szansę na występ u boku Pierce'a Brosnana ma Kelly Brook. 22- letnia Brytyjka jest modelką i aktorką.

 • Kelly Brook w "Mission: Impossible 3"

  ...24-letnia Brytyjka Kelly Brook wystąpi u boku Toma Cruise'a w trzeciej części przeboju "Mission: Impossible" . Młoda aktorka zagra ukochaną superagenta Ethana Hunta. Zdjęcia do filmu "Mission: Impossible 3" rozpoczną się najprawdopodobniej w pierwszej połowie tego roku. Na fotelu reżysera zasiądzie David Fincher, twórca głośnych thrillerów "Siedem" i "Azyl" .

 • Wyleciała z jury "Mam talent"

  Modelka i aktorka Kelly Brook wypadła z jury brytyjskiego programu "Britain's Got Talent" zaledwie sześć dni po zadebiutowaniu w nim.

 • Angelina Jolie: Nurkująca Lara Croft

  Pomimo niedawnych doniesień, iż negocjacje w sprawie występu w roli Lary Croft w sequelu przebojowej opowieści "Lara Croft: Tomb Raider" prowadzi Kelly Brook, wszystko wskazuje na to, że rolę seksownej bohaterki po raz drugi zagra Angelina Jolie. Według ostatnich informacji aktorka podpisała już kontrakt na udział w kontynuacji historii.

 • "Tomb Raider 2" bez Angeliny Jolie?

  Według ostatnich doniesień z planu realizacji filmu "Tomb Raider 2" negocjacje w sprawie występu w roli Lary Croft prowadzi Kelly Brook. Jest to dość zaskakująca wiadomość, biorąc pod uwagę, iż nie tak dawno Angelina Jolie, która w przeboju "Lara Croft: Tomb Raider" zagrała tytułową rolę, potwierdziła, że zgodziła się wystąpić w kontynuacji opowieści.

 • Ciało Scarlett Johansson bliskie ideału

  Aktorka Scarlett Johansson jest tak bliska fizycznemu ideałowi - twierdzą naukowcy. Specjaliści analizując proporcję jej sylwetki wskazali, że ciało aktorki w 96,4 proc. odpowiada ideałowi.

 • Kolejna kandydatka do roli dziewczyny Bonda?

  W Internecie pojawiła się kolejna informacja na temat aktorki, która być może wcieli się w "dziewczynę Bonda", w dwudziestej opowieści o przygodach agenta 007. Tym razem podano, że kolejną kandydatką jest pochodząca z Australii aktorka Kimberly Davies.

 • 66-latka ma najgorętsze ciało roku

  Kelly Brook. "Zwycięstwo Helen Mirren pokazuje, że jeśli chodzi o utrzymanie pięknego ciała i dobrego samopoczucia wiek nie ma znaczenia, to tylko cyfry. Wspaniale, że ludzi zachwycają ciała w różnych(...) Station" Michaela Hoffmana. Ponadto aktorka jest laureatką wielu prestiżowych nagród, w tym trzech Złotych Globów, BAFTA i Emmy. Była również wyróżniana na festiwalach w Cannes i w Wenecji.

 • Salma Hayek dziewczyną Bonda?

  Na razie o występ u boku Pierce'a Brosnana, który w "Bondzie 20" wcieli się w 007 po raz czwarty, walczyły: brytyjska aktorka Minnie Driver, Daisy Lang - mistrzyni świata w boksie, 22- letnia modelka i aktorka Kelly Brook, piosenkarka Samantha Mumba, gwiazda tenisa Anna Kournikova oraz Jean Butler - najsłynniejsza irlandzka tancerka. Reżyserem "Bonda 20" będzie Lee Tamahori ("Once Were Warriors...

 • Halle Berry jako femme fatale w "Bondzie 20"

  Halle Berry, gwiazda filmów "X-MEN" i "Kod dostępu" , wystąpi w najnowszej produkcji o przygodach agenta 007. Magazyn Variety podał, że w "Bondzie 20" aktorka wystąpi u boku Pierce Brosnana jako famme fatale - jego filmowa przeciwniczka. Prace na planie ruszają 14 stycznia. Na fotelu reżysera zasiądzie Lee Tamahori, twórca filmu "W sieci pająka" oraz popularnego serial u "Rodzina Sopranos".

Zdjęcia na temat: kelly brook aktorka