• Informacje na temat:

  kelly monaco

Artykuły na temat: kelly monaco
 • Kidman: Grace Kelly jest intrygująca

  Nicole Kidman ("Moulin Rouge", "Oczy szeroko zamknięte", "Godziny") przyznaje, że zdecydowała się na rolę w filmie "Grace of Monaco" nie tylko ze względu na sam fakt wcielenia się w legendę, jaką Grace Kelly. "Kiedy przeczytałam scenariusz wiedziałam, że to będzie mocny film" - wyznała hollywoodzka aktorka.

 • Nicole Kidman w "Grace of Monaco"

  Wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała teaserową zapowiedź filmu "Grace of Monaco", w którym w postać Grace Kelly wcieliła się Nicole Kidman.

 • Nicole Kidman jako Grace Kelly w Cannes

  Projekcja biograficznego obrazu o Grace Kelly, hollywoodzkiej aktorce, która została księżną Monako otworzy tegoroczny festiwal filmowy w Cannes. W tytułową rolę w "Grace of Monaco" wcieliła się Australijka z Oscarem na koncie - Nicole Kidman.

 • Książę Monako krytykuje Nicole Kidman

  Książę Monako, Albert i jego dwie siostry skrytykowały najnowszy film Nicole Kidman, pod tytułem "Grace of Monaco". Obraz opowiada o Grace Kelly - amerykańskiej aktorce i księżnej Monako.

 • Film z Nicole Kidman otworzył festiwal w Cannes

  Pokazem filmu "Grace księżna Monaco" zainaugurowano w środę, 14 maja, 67. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

 • Nicole Kidman jako księżna Monako?

  Nicole Kidman prowadzi rozmowy, dotyczące jej udziału w filmie "Grace of Monaco", opowiadającym o słynnej księżnej Monako i ikonie Hollywood.

 • Rusza festiwal filmowy w Cannes!

  Światowa premiera filmu "Grace księżna Monaco" otworzy w środę, 14 maja, wieczorem 67. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Grająca główną rolę Nicole Kidman jest już na Lazurowym Wybrzeżu.

 • Porażka Spice Girl

  Mel B występowała w burlesce "Peepshow" wraz z m.in. aktorką Kelly Monaco od kwietnia. Jednak po zaledwie 12 tygodniach ma zniknąć z obsady pod koniec czerwca. Brytyjski tabloid "The People" cytuje informatora, który twierdzi, że wokalistka jest rozczarowana decyzją szefów kasyna. "Uwielbiała występować w tym show" - mówi źródło gazety. To kolejna porażka Spicetki w ostatnim czasie - ze względu...

 • "Grace księżna Monako" : Monako to ja!

  Dahan rzeczywiście marzył o nakręceniu baśni na podstawie kilku wątków z biografii Grace Kelly. Po zakończeniu produkcji doszło do konfliktu z producentem filmu Harvey'em Weinsteinem, który nie był(...), w której ratunkiem jest kobieta. Grace mówi "Monako to ja" i dzięki temu Francuzi nie są w stanie zagrozić księstwu. W końcu nie zaatakują Grace Kelly... Olivier Dahan, reżyser m.in. "Niczego nie...

Zdjęcia na temat: kelly monaco